16.5 C
Lviv
18.05.2024
Новороздільська ОТГ

У МБК “Молодість” відбулася зустріч з внутрішньопереміщеними особами, що проживають в нашій громаді

Тем для розмови є багато, адже це дуже не просто вимушено залишити свій дім та облаштовувати життя деінде, навіть, якщо всі намагаються тобі допомогти.

Сьогодні під час зустрічі говорили про зміни в законодавстві по виплатах для ВПО, про перевагу наших шкіл та садочків перед віддаленим дистанційним навчанням та про те, щоб ті діти, що ще навчаються дистанційно зрештою переходили в наші школи, про реєстрацію до сімейних лікарів, про послуги центру зайнятості, про міські програми, в яких ВПО можуть взяти участь та інші питання, що турбують.

Дякуємо ЗСУ, багато людей вже змогли повернутися до своїх домівок, кожному хто прихистив людей, волонтерам та організаціям що невпинно працюють, щоб хоч трохи полегшити їх життя.

На сьогодні в громаді проживає більше двох тисяч ВПО. На піку одночасно перебувало більше 3,5 тисячі осіб. Це досить не мала цифра. А за нею стоїть ще більше непростих людських історій.

Ярина ЯЦЕНКО, міський голова

Схожі повідомлення

Новороздільська поліція «закрила» ялинкового руфера по імені Пєтька

admin2

Орест ВЕНЧАК: «На жаль, у тексті про волонтерський вантаж для потреб ЗСУ не вказано, що автомобіль для фронту подарував мій полеглий у бою з орками брат Ярослав. Якщо це недогляд, прошу виправити»

admin3

Упокоївся в Бозі знаний новорозділець

admin2

“Повір у себе” – “Промінь життя” провів дитячу спартакіаду

admin2

Сміттєзвалище розпочинається з викинутого папірця!!!

admin5

Подарунок у День Незалежності – ключі від квартири учаснику АТО з Нового Роздолу

admin2

Залишити коментар