16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Щирі співчуття мамі полеглого Героя

Колектив ПрАТ “Новороздільський ГХП “Сірка” приносить глибокі співчуття головному бухгалтеру ТзОВ “Флора-Вест” Іванні Іванівні КРАСІВСЬКІЙ з приводу непоправної втрати – смерті сина ІВАНА, мужнього воїна-захисника, Героя!

36-річний Герой, житель смт. Розділ Іван Миронович КРАСІВСЬКИЙ загинув в Бахмутському районі Донецької області, захищаючи Україну!

Яке велике випробування для мами відправляти свого сина на війну! Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці… Яких глибин болю зазнає, отримуючи “похоронку” на свою кровинку…..

Але саме материнська любов і віра надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти.

Розділяємо з Вами біль непоправної втрати і схиляємо голови перед Вами, Іванно Іванівно, і усіма українськими матерями, молитви яких захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину. Глибока подяка матерям, які виростили та викохали відважних захисників України, відповідальних воїнів та мужніх Героїв!

Витримки та сили вам, мамо!

Схожі повідомлення

Де не буде світла – і в наших селах

admin2

Щиро вітаємо нашого учня ВОЛОДИМИРА КОСТУРА з отриманням почесної нагороди – нагрудного знаку Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного “ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ”!

admin3

Злети і падіння Олександра: післямова на дев’ятини

admin3

Володимир КАЗБАН: «Спортивна амбіція, наполегливість на тренуваннях та під час ігор у турнірі забезпечили нам ПЕРЕМОГУ над класом суперника із Новояворівська»

admin3

НОВОРОЗДІЛЬСЬКИ ПЛАВЦІ – ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ ХХХІІ ОБЛАСНИХ КОМПЛЕКСНИХ ІГОР ЛЬВІВЩИНИ!

admin3

У Новому Роздолі Нову пошту шукайте на новому місці

admin2

Залишити коментар