Відомим YAKTAK став навесні 2022 року, заспівавши відому пісню «Наречена», яка розлетілась соцмережами, набрала понад 3,1 млн переглядів та стала піснею, яку наречені обирають під свій перший весільний танець. Перший великий сольний концерт мандрує Україною – артист відвідав уже понад 40 українських міст, даруючи глядачам віру у краще майбуття і світлу Перемогу.
Новороздільці сердечно приймали гостя, кайфуючи під його чарівні мелодії та пісні на великому сольному концерті. Більшість його очікували з нетерпінням, для декого він став відкриттям, але головну мету свого творчого шляху – витіснити російські треки зі всіх топ-чартів – юний артист досягає з максимальною швидкістю.
Отож, давайте знайомитися ближче. Симпатичний юнак вів мову щиро, а юначий драйв відчувався у його словах, втім, як і на сцені під час виступів.

- YAKTAK, твій творчий псевдонім. Але відрекомендуйся – хто ти і звідки, як мовиться? І, до речі, чому YAKTAK?
- Звати мене Ярослав Карпук. Народився у смт. Стара Вижівка Ковельського району Волинської області. Там і закінчив місцеву гімназію, навчаюся у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва.
Щодо назви, то ми з командою довго думали, який придумати псевдонім, бо вважали, що у 2022 році називатися просто Ярослав Карпук – це скучно. Тому й придумали YAKTAK. В цьому псевдонімі є частинка мого імені і прізвища.
- Зважаючи на юний вік – 18 років – музична кар’єра досить потужна і стрімка: 2 місце у супер-фіналі 5-го сезону українського телевізійного шоу «Голос. Діти» (команда Дзідзьо), гран-прі у Чорноморських іграх в 2021-му, через рік – сольний проект YAKTAK, який почав нову сторінку твоєї музичної історії. За короткий проміжок часу ти встиг випустити 3 дуетні композиції, які станом на сьогодні перевищили 3 млн. переглядів. Працював дуетом з відомими артистами – Jerry Heil, MamaRika, SOBOL, DOVI, KOLA. А як все розпочиналося і коли?
- Співав все життя, відколи себе пам’ятаю, ще зі школи, на всіх шкільних заходах. У мене супер музична родина, яка прививала любов до музики з дитинства. Бабуся по материнській лінії працює викладачкою теоретичних дисциплін у Старовижівській дитячій музичній школі, дідусь навчає співу учнів у Старовижівському професійному ліцеї. Я також закінчив музичну школу, хоча, зізнаюся чесно, був там далеко не найкращим учнем. Згодом почав їздити на конкурси, концерти, ніхто мене не примушував і не мотивував. Мені це було цікаво, мені це було потрібно, це був цікавий досвід.
- Твоя улюблена пісня?
- Так щоб назвати улюблену пісню, не можу. Улюблені, напевно, всі бо в кожну вкладаю душу…
- Ти і автор текстів своїх пісень, і автор музики, і режисер… Як створюєш їх?
- Якось так: беру гітару і сідаю писати пісню. Пишу сам, вдома, на свій ноут і свій мікрофон. От, приміром, історія створення пісні «Погляд»: якось з другом, Соболем, сиділи вдома. Він і каже: «go, давай зробимо хіт!». Давай. Написали слова, музику, оформили трек, ніби сподобалося. Хоча потім виникли якісь сумніви. Але ми доробили цю пісню. І, сподіваюся, не дарма.
- І класичне запитання на завершення: твої плани на майбутнє музичної кар’єри?
- Планів багато. Найперше, і головне, – вигнати російську музику з наших чатів, з наших вух, з наших плейлістів і телефонів. Маю надію, це виходить, і швидко досягнемо бажаного.