16.5 C
Lviv
18.05.2024
Новороздільська ОТГ

ФК ” Новий Розділ” розгромив на власному полі ФК “Дністер” (Кам”яне)- 6:0! Хто б сумнівався…

По – перше, даруйте за таку самовпевнену кінцівку заголовку. Бо ж мав на увазі не стільки клас команди з Кам”яного, а насамперед, клас і потенціал новороздільських футболістів напередодні сьогодіншнього матчу. Уточнимо – саме високий клас і потенціал нашої команди, який відкриває перед ФК “Новий Розділ” реальні шанси реально втілити поставлену правлінням та тренерським штабом клубу мету – у цьогорічному футбольному сезоні позмагатися із суперниками за перемогу у Чемпіонату Львівської області з футболу.

Зазначимо, теперішній високий рівень вмотивованості і футбольної майстерності підопічних головного тренера Андрія ГАРАПЦЯ – це насамперед результат копіткої системної роботи, яку команда сумлінно виконувала і на тренуваннях, і беручи участь у товариських іграх та декількох турнірах, які передували відкриттю Чемпіонату Львівської області серед команд 2/3 ліги.

І результат, як кажуть, не забарився – ФК “Новий Розділ” не тільки впевнено закріпився на верхніх щаблях турнірної таблиці обласного чемпіонату, а й минулої неділі став володарем Кубка Мікльоша. Погодьтеся, для клубу ФК “Новий Розділ” , який засновано всього 1,5 року, це таки вагомий поступ до ще вищих титулів.

Власне, сьогоднішня технічна, самобутня і злагоджена на всіх ланках поля гра нашої команди із гостями з Кам”яного і підтвердила високий клас і потужний потенціах наших футболістів. А підсумковий рахунок матчу – 6:0 ( відзначилися Андрій Труш, Андрій Трухим (двічі) та Ігор Іванович (тричі) – більш ніж красномовний.

ВІтаємо з черговою перемогою. Так тримати!

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Новороздільського матеревбивцю Андрія С. суд визнав неосудним і підтримав клопотання захисту про скерування його на лікування у Львівському спецмедзакладі, а не у далекому Дніпрі. Таку пропозицію підтримав навіть прокурор

admin3

Володимир Щепний: «Проблема присутності на території забудови міста і сіл безпритульних псів та диких тварин, а також їхнього знешкодження, вимагає нагального вирішення»

admin3

Осу! Новороздільські каратеки – на п’єдесталі Всеукраїнського турніру

admin2

Новороздільська школа мистецтв імені Олега Рудницького – естетика у всьому

admin2

Школи – на дистанційку, “Медове Різдво” – відміняється….

admin2

Чекаємо ідей та пропозицій! Щодо майбутнього палацу Лянцкоронських! Громадське он-лайн обговорення стартувало

admin2

Залишити коментар