16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

ФК “Новий Розділ” завоював Кубок Мікльоша! БРАВО правлінню клубу, гравцям та тренерському штабу! Усім, хто повірив у відродження команди!

Сьогодні величний день у історії клубу, який був заснований у січні 2022 року. Здобуто перший вагомий трофей – у фіналі ФК “Новий Розділ” у серії пенальті, які пробивали суперники після нульового завершення основного часу, з перевагою у два голи – 5:3- здолав ФК “Олесько” і завоював Кубок Мікльоша.

Присутній на матчі у Миколаєві пан Андрій, у минулому відомий бомбардир “Хіміка” 80-х років, після приїзду у Новий Розділ, хоча і був помітно втомлений від надміру емоцій – спочатку від споглядання вкрай напружених двох таймів, коли гра була майже рівною, немов на терезах “фіфті – фіфті”, а згодом, коли долю володаря Кубка вирішували пенальті, все таки знийшов сили, щоб коротко прокоментувати поєдинок.

Отже, по – перше, фінал був направду стовідсотково кубковим, суперники грали зібрано, виважено, максимально вмотивовано, намагаючись не припуститися фатальної помилки та прагнучи “підловити” на помилці візаві. Власне, кожна з команд впоралася із таким завданням.

По – друге, відзначив мій співрозмовник, новороздільці чітко дотримувались обраної моделі гри та настанов головного тренера Андрія Гарапця, не вдавалися до самодіяльності на полі, а діяли як злагоджений колективний ансамбль, підпорядкований спільній меті – здобути перемогу.

По – третє, саме тому (дивись пункт другий) наші гравці пробивали пенальті без зайвої нервозності, раціонально обираючи потрібне рішення, аби не схибити. І в цій “дуелі” наші футболісти виявилися і майстернішими, і психологічно стійкішими.

Докладніше про звитяжний фінал , очевидно, у наступному числі “ВР”, редакція сподівається отримати від, без перебільшення, одного з винуватців тріумфу новороздільської команди – головного тренера Андрія Гарапця.

Отож вітаємо ФК “Новий Розділ” з першим трофеєм у такій короткій “біографії” клубу. Звичайно, бажаємо нових перемог у турнірах, в яких команда бере і ще братиме участь!

Схожі повідомлення

Увага!!! Змінено порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

admin3

Опалювальний сезон, призупинка теплоносія – які будинки?

admin2

Вифлеємський Вогонь Миру запалав у Новороздільській міській бібліотеці

admin2

Перша демократична влада у Новому Роздолі: створення, становлення та діяльність

admin3

Біля Новороздільської школи мистецтв ім. Олега Рудницького та Будинку дитячої та юнацької творчості завершується облаштування скверу “Єднання”

admin3

Серед потенційних переможців конкурсу – 9 проєктів Новороздільської територіальної громади

admin2

Залишити коментар