16.5 C
Lviv
28.02.2024
Україна

20 червня, прикриваючи відхід своєї бойової групи, загинув воїн Святослав КОНДРАТ – один із лідерів Івано-Франківського осередку Карпатської Січі та фанатського сектору ФК “Прикарпаття”

Сьогодні, 20 червня, під час штурмової операції на Південному фронті, прикриваючи відхід своєї бойової групи, вічне життя в бою здобув наш Друг і Брат, один із лідерів Івано-Франківського осередку Карпатської Січі та фанатського сектору ФК “Прикарпаття” Святослав Кондрат, йдеться у повідомленні у ФБ – сторінці “Карпатська Січ.Carpathian Sich”.

Свій шлях в націоналістичному русі Святослав розпочав ще в підлітковому віці та йшов ним до самої смерті, завжди обираючи найскладніші й найпочесніші для чоловіка маршрути: від вуличних протистоянь до участі в АТО. Перед початком повномасштабної війни недовго працював за кордоном, але 24 лютого, долаючи течію, повернувся в Україну, а 26 відправився у складі бойової групи Карпатської Січі боронити Київ. Пізніше брав участь в боях за Херсонщину, Харківщину та Донеччину у складі мінометного підрозділу КС.

Коли війна перейшла в нову фазу, Святослав обрав для себе найгероїчніший і найризикованіший шлях – шлях штурмовика – на чолі штурмового відділення йшов у бій в авангарді контрнаступу.

Непоправна втрата для Карпатської Січі та всього націоналістичного руху України.

Допоки живі – будемо мстити. Наша війна не закінчиться ніколи.

СВЯТОСЛАВ “КИШКА” КОНДРАТ – ПРИСУТНІЙ !

Схожі повідомлення

Українські хрестоносці

admin3

3 липня ввечері змія вкусила селянина з Дрогобиччини в руку. Потерпілий – у реанімації

admin3

26 січня, середа, – день вселенської молитви за мир в Україні

admin2

Обстріл Луганська – чергова провокація

admin2

Чи реально заробити на хобі? Вивчаємо переваги з форумом Складчина

admin

На Одещині затримали чоловіка з … 57 паспортами

admin2

Залишити коментар