16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Миколаївське підприємство відшкодує 200 тис грн у місцевий бюджет за незаконну порубку лісу

Суд задоволив позов прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Львівської обласної прокуратури про відшкодування завданої шкоди, заподіяної незаконною порубкою лісу

Вирішено стягнути з постійного лісокористувача в місцевий бюджет майже 200 тис грн.

Прокурори у суді довели, що на території Львівщини у лісі в межах Миколаївського лісництва здійснено незаконну рубку дерев насінників.

Вказане порушення стало можливим внаслідок неналежного здійснення своїх обов’язків з охорони лісових ресурсів постійним лісокористувачем – державним лісогосподарським підприємством.

Зокрема, лісокористувач видав лісорубні квитки на вирубку дерев без відповідних погоджень згідно чинного законодавства. Відповідно дії допущені відповідачем – визнано незаконними.

Дане порушення було виявлено Державною екологічною інспекцією у Львівській області при проведенні перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства при веденні господарської діяльності лісогосподарським підприємством.

Суд повністю погодився з доводами прокурорів та повністю задоволив позовні вимоги.

Схожі повідомлення

У Бориславі рятували лелеченя

admin2

Волейболістки Стрийської ДЮСШ, підсилені новороздільчанками Юлею ГОЛУБОВСЬКОЮ та Марічкою ГОШИЛИК – чемпіонки України!

admin3

30-річний рецидивіст зі Стрия підозрюється у системних крадіжках мінімум 10 магазинів міста та інших населених пунктів

admin3

Пожежа на Дуброві

admin2

Аварія з маршруткою біля Бузька

admin2

Переселенця з Кривого Рогу затримали на наркозакладках

admin2