16.5 C
Lviv
05.12.2023
Стрийщина

На Стрийщині перевіряють захисні споруди, які мають забезпечувати укриття населення

05 червня 2023 року.

Укриття Стрийського Району

Йдеться про понад 700 об’єктів на території Стрийського району.

Як йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА, рятувальники Стрийського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками Стрийського районного управління поліції, органів місцевої влади та суб’єктами господарювання – балансоутримувачами захисних споруд проводять оперативні комісійні перевірки протирадіаційних укриттів, найпростіших укриттів, споруд подвійного призначення, сховищ тощо.

А це понад 700 об’єктів на території Стрийського району, які в першу чергу мають забезпечувати укриття населення та працівників об’єктів усіх форм власності.

До перевірки залучили понад 100 рятувальників, які в складі зазначених комісій перевіряють можливість безперешкодного доступу до них.

Під час обстеження звертають увагу не лише на входи до приміщень та можливість цілодобового доступу до них, а й санітарний та технічний стан і відповідне маркування об’єкта як укриття чи сховища й маршруту до нього.

Також перевіряють готовність до використання за призначенням даних укриттів та їх комплектацію необхідним майном.

Щодо недоліків, виявлених під час проведення даних обстежень, власникам вище зазначених споруд та їх керівникам, буде надано відповідні рекомендації щодо негайного їх усунення. У випадку ігнорування чи відмови вжиття відповідних заходів відповідальними особами, в подальшому на них очікуватиме адміністративна чи навіть кримінальна відповідальність.

Схожі повідомлення

Самбірщина: вбивство під час п’янки

admin2

Громади Стрийщини бюджетний план за перший місяць 2023-го виконали, в т.ч. і Новороздільська

admin2

Новорозділець Роман Мартиненко – еліта пауерліфтингу

admin2

22-річний миколаївчанин викрав “Мерседес”

admin2

Рятувальники завітали у дитячий садочок Жидачева

admin2

У селі на Стрийщині 21-річний місцевий злодій-рецидивіст вночі, розбивши вікно, заліз у будинок і пограбував 81-річну пенсіонерку

admin3

Залишити коментар