16.5 C
Lviv
29.05.2023
Стрийщина

Держекоінспекція обстежила хвостосховища Стебницького ГХП “Полімінерал”

Результати перевірки ПрАТ Стебницьке ГХП «Полімінерал” Державною екологічною інспекцією у Львівській області відповідно до доручення Державної екологічної інспекції України від 29.10.2021 року та Протоколу № 28 засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 25.10.2021 року, за участю представників ПрАТ Стебницьке «ГХП «Полімінерал»» проведено обстеження хвостосховища Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал».

З метою запобігання виникнення аварійної ситуації на хвостосховищі вищезгаданим підприємством проведено заходи зі зниження рівня розсолів (зменшення навантаження на тіло дамби), перекачування розсолів з хвостосховища у підземні пустоти рудника № 2, що було складовою комплексу природоохоронних заходів щодо запобігання просідання земної поверхні на шахтному полі рудника № 2, згідно розробленого Інститутом гірничо-хімічної промисловості ВАТ «Гірхімпром» «Комплексного проекту консервації рудника № 2 і рекультивації порушених земель».

На даний час всі відпрацьовані і задокументовані гірничі виробки рудника № 2 Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал» заповнені розсолами, об′єм накопичених розсолів у підземних гірничих виробках рудника № 2 становить 14 667 195 куб. м. Рівень розсолів на хвостосховищі підприємства зафіксований на позначці: секція № 1 – 311,48 м (допустимий 312,0 м); секція № 2 – 303,77 м (допустимий 304.0 м).

Про результати обстеження та про ситуацію, яка виникла в зоні діяльності ПрАТ «Стебницьке гірничо–хімічне підприємство «Полімінерал», Інспекцією повідомлено Львівську облдержадміністрацію, Держекоінспекцію України та інші зацікавлені організації.

Схожі повідомлення

Про дискримінацію, її прояви та форми говоритимемо із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин

admin3

Смерть за кермом таксиста у Львові

admin2

Втрата карпатівської родини: на війні загинули фанати футбольного клубу “Карпати”

admin2

Складено протоколи на паліїв у Дрогобицькому районі

admin2

Рятувальники завітали у дитячий садочок Жидачева

admin2

Нерест 2021: де можна ловити рибу під час нересту

admin5

Залишити коментар