16.5 C
Lviv
14.07.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

Смерть від наїзду потягу “Львів – Ходорів”: у Львові на залізничному перегоні “Персенківка – Сихів” загинув 26-річний студент з Тернополя

У Львові внаслідок наїзду тепловоза загинув чоловік – поліцейські проводять розслідування.

Як попередньо встановили правоохоронці, чоловік раптово вибіг на колії перед потягом сполученням «Львів-Ходорів», потрапив під колеса та від отриманих травм помер на місці події.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ Нацполції України у Львівській області.

Подія сталась сьогодні сьогодні, 5 червня, близько 5.30 на залізничному перегоні «Персенківка-Сихів» у Львові. Правоохоронці встановили особу загиблого – 26-річного жителя міста Тернопіль, який навчався в одному з львівських ВНЗ.

За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.

Схожі повідомлення

На Львівщині поліцейські затримали адвоката під час одержання хабаря за вплив на суд

admin3

У Львові правоохоронці викрили 19-річного зловмисника, який створив фішингові сайти та заволодів грошима клієнтів банків та держустанов

admin3

У 1/8 фіналу Кубка Львівщини – 2024 ФК “Легіон”(Стільсько) поступився ФК “Миколаїв” з рахунком 0:2. Програш – по грі…

admin3

Медична реформа – які лікарні на Львівщині будуть надкластерними, кластерними і загальними?

admin2

Оновлена будівля колишньої початкової школи смт. Розділ шукає господаря

admin2

Бійці 103 бригади ТрО вдосконалюють вміння стрільби з гранатометів (фото)

admin3