16.5 C
Lviv
04.06.2023
Україна

Proizd.ua: купівля залізничних квитків

Люди постійно переміщаються містом, країною, всьому світу. Раніше, щоб придбати квиток на транспорт, потрібно було з’явитися на вокзал. На щастя, прогрес не стоїть на місці, розвиваються системи бронювання. Тепер квиток на поїзд Укрзалізниці можна купити онлайн на сайті https://proizd.ua/ru у будь-який зручний час. Це суттєво полегшить завдання та дозволить заощадити час.

Переваги Proizd.ua серед конкурентів

На сьогоднішній день існує велика кількість інтернет-порталів, де вдасться замовити залізничний квиток. Проте система обслуговування Proizd багато в чому відрізняється і може гарантувати своїм користувачам такі переваги:

  • Комфортний інтерфейс. Сайт буде інтуїтивно зрозумілим навіть для новачка. Розробники подбали про зручність своїх клієнтів.
  • Швидкість пошуку. Більшість користувачів не мають зайвого часу та постійно поспішають. Тому швидкий пошук стане дуже доречним у непередбаченій ситуації.
  • Відкрита інформація. Відомості про всі майбутні рейси Укрзалізниці представлені на сайті у відкритому доступі. Кожен бажаючий зможе ознайомитись із розкладом.
  • варіації зручних маршрутів. На порталі Proizd.ua можна переглянути кілька маршрутів і вибрати найбільш оптимальний для майбутньої подорожі.
  • інтерактивний режим. Це особливо зручна функція для тих, хто планує подорож великою компанією. Вдасться вибрати відповідні місця.
  • параметри вагонів. Важливо також передбачити для себе зручний вагон, який влаштовуватиме за комфортом та вартістю.

Що знадобиться для замовлення залізничного квитка

Щоб купити білет онлайн, потрібно перейти на офіційний сайт Proizd.ua. Там, за параметрами пошуку, знайти квитки потрібними маршрутами і знайти розклад руху поїздів. З перерахованих слід вибрати найбільш зручний варіант. Після цього потрібно підтвердити замовлення. Якщо у клієнта виникає питання або він не впевнений у рейсі, то можна зв’язатися з менеджером по телефону або чат-онлайн. Фахівець проконсультує користувача та допоможе оформити замовлення на квиток за лічені хвилини.

Проїзд з дітьми

Для тих, хто планує вирушити з дитиною, надається знижка. Дітям віком до 6 років передбачені квитки на безкоштовній основі. Якщо вік коливається не більше 6-14 років, він йде зі знижкою. Для старших підлітків доведеться купувати квиток з повною вартістю.

Схожі повідомлення

У Львові поліцейські врятували життя 70-річній жінці, яку погрожував вбити 40-річний син

admin3

Слідчі СБУ і ДБР завершили розслідування “першого епізоду” справи Медведчука: матеріали передано в суд

admin3

Зухвалий грабіж серед білого дня у Золочеві. Підозрюваного затримала поліція

admin3

У місті Миколаєві Стрийського району ювенальні поліцейські спілкувалися з дітьми війни – вимушеними переселенцями

admin3

На Львівщині затримано “злодія в законі”, якому заборонено вїзд в Україну

admin2

Секрет комфорту вашого дому: як вибрати меблі?

admin

Залишити коментар