16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

МАРІЯ – НАЙКРАЩА МАТИ НА СВІТІ

Перед боєм бійці обіймають один одного. Ніхто не знає чи залишиться живим до ранку. Хтось буде поранений, в хтось – убитий і похоронений без священика далеко від рідних. І в цю мить розпуки одному з воїнів приходить думка ” Напевно, кожен із нас має біля себе фотографіїю своєї матері. Покдадімо їх одна біля одної, щоб побачити, чия мати найгарніша”. Всі погодилися. Кожен вийняв фото. Один із них промовив : ” Я не маю маминої фотографії. Вона померла одразу після мого народження “. Але його товариш перервав його. ” Ти ж маєш фотографію. Я вчора бачив, як ти виймав її з кишені та вдивлявся в неї . Це, напевно, фотографіїя матері або нареченої “. Юнак розгубився і завмер, а коли зрозумів що нічого не вдіє, вийняв з-за пазухи образок Богородиці, що постійно перед ним молився і поклав біля фотографій матерів своїх друзів. А через деякий час промовив:

” Це моя Мати. Вона найкраща з усіх матерів на світі і найкраще розуміє мене”. Сказавши це, він став на коліна і почав молитися, просив Богородицю, щоб врятувала йому життя. Він ніколи в житті так щиро не молився, як цього разу. Сльози котилися по його обличчю, а вуста жалібно промовляли молитву “Богородице Діво “. Інші вояки завмерли від побаченого. Через якусь мить присутні один за одним клякали і теж молилися. Після молитви по черзі цілували образок, бо ніхто не хотів помирати.

Мати Божа вислухала молитву бійців. У цю ніч ніхто не загинув. Та подія так сильно вплинула на солдатів, що молитва до Богородиці відтоді супроводжувала їх упродовж усього життя.

Юнак, про якого йде мова, пройшов важкими фронтовими дорогами і повернувся додому здоровим, а образок зберігав як святу реліквію до кінця життя.

Цей приклад доводить, що Пресвята Богородиця є найкращою Матір’ю в світі й постійно чуває над нами. Вона є потіхою сиротам та охороною людського життя, розрадою і всемогутньою рятівницею людства.

Любімо нашу Небесну Неньку. Будьмо для Неї як любі діти. Молімося до Неї з дитячою довірою і надіймося на Її поміч. Вона ніколи не стане осторонь наших проблем, а буде нашою охороною перед гріхом і провідницею до вічного життя.

КАТЯ ШМІРКО, учасник групи До тебе Господи ми прибігаємо 

Схожі повідомлення

Новий Розділ встановив свій “антирекорд” по covid-19

admin2

До уваги мешканців Новороздільської територіальної громади!

admin3

Волейбольний матч з житомирянками

admin2

4 лютого у м. Новий Розділ з 11.00 год. до 16.00 год буде припинено електропостачання

admin3

Вітаємо

admin3

“Валідольна” гра, валідольна перемога ФК “Новий Розділ” над ФК “Кохавинка”

admin3

Залишити коментар