16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Вперше в Люрді звучала молитва українською – читав капелан Ростислав Височан

Учасники Міжнародного паломництва військовослужбовців та військових капеланів до Люрду бажають перемоги захисникам України.

Про це написала у Фейсбук заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

«Українське військове капеланство, як і всі ми, загартовується війною. На щорічному міжнародному паломництві військовослужбовців та військових капеланів у французькому Люрді нашій делегації була особлива увага. Ми від усіх чули захоплення нашими військовими і побажання перемоги», –  зазначила вона.

Ганна Маляр  також оприлюднила світлину з представниками військових капеланом ЗСУ, котрі беруть участь у Міжнародному військовому паломництві.

«З Владикою Михаілом Колтуном, керівником департаменту військового капеланства УГКЦ, та військовим капеланом ЗСУ о. Ростиславом Височаном, який вчора у французькому місті Люрд під час меси 63-го Міжнародного військового паломництва читав молитву «Богородице, Діво»… українською мовою», – написала вона.

Це історична подія – ВПЕРШЕ військові капелани Збройних Сил України отець Ростислав Височан та отець Василь Боднар під час меси 63-го Міжнародного військового паломництва читали молитву «Богородице, Діво»… українською мовою.

Нагадаємо, зараз у французькому місті Люрд триває меса за участю 14 тисяч військовослужбовців та військових капеланів із 38 країн. Ганна Маляр очолила делегацію наших військових капеланів на Міжнародному паломництві у Франції.

Схожі повідомлення

На гаражах у Новому Роздолі згоріло авто

admin2

Футбольна команда Новороздільської ДЮСШ – срібні призери турніру

admin2

Олє – олє – олє: ФК «Новий Розділ» – ФК  «Кохавинка» (смт Гніздичів) 2:1! Наша команда після 3-х турів перебуває на 1-му місці в групі

admin3

Внаслідок пожеж на Львівщині загинуло 2 людей

admin2

Груші…

admin3

Підгірці – громада завжди вирізнялася згуртованістю, самоврядністю і специфічною незалежністю

admin2

Залишити коментар