16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Надія Труш, мама Героя, молилася за мир на Міжнародному військовому паломництві в Лурді

Військові зі всього світу молилися за мир в Україні на Міжнародному військовому паломництві у Лурді у Франції – цей захід відвідала і мама Володимира Труша, полеглого Героя, уродженця Нового Роздолу, чиє ім’я носить нині Новороздільський ліцей, колишня перша школа, де й навчався Володя.

Військові з України інтегруються у міжнародну капеланську спільноту. Делегація українських військових та капеланів взяла участь у Міжнародному військовому паломництві до Лурду у Франції.

Щороку на міжнародний захід у Франції, який об‘єднує військову спільноту щодо питань духовної та психологічної підтримки і реабілітації військових, збираються військові з військовими капеланами — проводять спільні меси, відвідують святині та обмінюються досвідом щодо психологічної підтримки та капеланської роботи у військах різних країн.

Цьогоріч на військове паломництво зібралися 14 тисяч військових з 38 країн світу.

Делегацію з України очолила Ганна Маляр, заступниця міністра оборони. До складу делегації увійшли військові та матері воїнів. Серед матерів була і Надія Труш — мама Героя Володимира Труша, до речі,єдина представниця Львівщини серед родин полеглих Героїв.

Вперше військові капелани Збройних Сил України — отець Ростислав Височан (також наш новороздільчанин) та отець Василь Боднар під час меси 63-го Міжнародного військового паломництва читали молитву «Богородице, Діво» українською мовою.

Нагадаємо, Володимир Труш з Нового Роздолу працював старшим викладачем факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка. Загинув 31 жовтня 2015 року біля Авдіївки під час виконання бойового завдання.

Схожі повідомлення

Проміжний звіт “Нафтогаз Тепло” про опалювальний сезон

admin2

Роздільська школа – калейдоскоп історії, патріотизму, духовності, футболу, освітянських здобутків

admin2

Михайло НИКОЛИН – юний офіцер, відважний командир, Герой – післяслово…

admin2

Розпорядок Різдвяних Богослужінь у Новороздільській громаді

admin2

Шанс на відновлення Новороздільського відділення в повному складі стає реальнішим

admin3

Новий графік прийому Новороздільського ЦНАП

admin2

Залишити коментар