16.5 C
Lviv
03.03.2024
Стрийщина

Представник омбудсмена на Львівщині Тарас Подвірний про ситуацію у c. Розвадові

11 травня без преси та чиновників вдалося поспілкуватися з місцевими мешканцями села Розвадів Стрийського району. Нагадаю, що в ніч на 27 квітня відбувся витік підземного газу у житловому кварталі біля річки Дністер по вул. Чайковського та вул. Шухевича.

Про це йдеться у повідомленні у Facebook Представника Уповноваженого у Львівській області у Секретаріат Уповноваженого ВРУ з прав Людини, депутата Львівської обласної ради Тараса Подвірного.

Вчора, 10 травня, на комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу вирішили провести виїзд на місце подій. Для цього протокольним рішенням комісії витребували документи від органу місцевого самоврядування, яке провело уже два засідання ТЕБ та НС, також від Департаменту з питань цивільного захисту населення, Департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства, Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, а також фахівців ГУ ДСНС у Львівській області, які були на місці подій 27 квітня.

Важливо щодо іншого, проєкт порядку денного ми завішали 5 травня, за 4 дні до проведення комісії, де окремим пунктом було розгляд питання щодо ліквідації наслідків витоку газу 26-27.04.2023 р. у селі Розвадів Стрийського району Львівської області, яке належать до питань відання нашої профільної комісії, адже йдеться про інженерні мережі, дорожнє покриття і т.д. Тому важливо, щоб профільні департаменти без окремого запрошення відвідували засідання комісії обласної ради на яких розглядаються десятки важливих питань для громад Львівської області. Триматимемо цю ситуацію під контролем.

Схожі повідомлення

У м. Стрий у квартирі на 3-му поверсі виникла пожежа: вогнеборці врятували чоловіка і жінку

admin3

У Жидачеві збили велосипедиста

admin2

Змінено порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу»

admin3

У Львові серед білого дня розстріляли таксиста

admin2

Бензин “про запас”: ризики

admin2

Львівщина: до кінця доби 20-го та 21 квітня – туман, грози та заморозки

admin3

Залишити коментар