16.5 C
Lviv
29.09.2023
Стрийщина

У Стрию з’явилася нова вулиця, названа в честь видатного комбата «Карпатської Січі» Олега Куцина

24 листопада 2022, 10:35

У повідомленні пресслужби Львівської ОВА (ОДА) про подію зазначено, що ініціювала це рішення Стрийська Сотня Січових Стрільців.

На відкриття приїхали побратими та друзі командира, які пліч-о-пліч воювали з ним з 24 лютого. 

Міський голова Олег Канівець у своєму виступі перед присутніми розповів про подвиг батальйону під Вірнопіллям. Кількамісячну оборону тримали саме бійці Олега Куцина.

Артист та боєць батальйону «Карпатська Січ» Юрко Юрченко («Юркеш») виконав пісню, яку написав в пам’ять про Олега Куцина, який загинув смертю хоробрих 16 червня 2022 року.

Довідка

Олег Куцин (23.11.65 – 19.06.22) – український громадський, політичний та військовий діяч, засновник і багаторічний керівник «Легіону Свободи», командир батальйону «Карпатська Січ», що став другом та наставником для багатьох бійців зі Стрийської громади.

Схожі повідомлення

На Львівщині внаслідок автозіткнення загинули батько з сином

admin2

Спростування допису “Обіймаю вас – з вірою і молитвами”- Хвора на рак Мазур зробила Заяву…”

admin3

Голова Стрийської РВА Богдан Янко та його перший заступник Андрій Вовчастий, за участю начальниці управління економіки Мирослави Вовчастої, з робочим візитом відвідали Новороздільську громаду

admin3

Пункти Незламності у громадах Стрийського району. Адреси.

admin2

Новороздільчанка Марічка ГОШИЛИК у складі команди ГО ДЮСШОР Спортивна Академія «Прометей» здобула золото у Чемпіонаті України!

admin3

Про “ковідні” лікарні у Стрийському районі

admin2

Залишити коментар