16.5 C
Lviv
16.05.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

10-річний сміливець заліз на верхівку дерева, щоб зняти іграшковий літачок, проте не зміг злізти. Дрогобицькі рятувальники оперативно допомогли

Першим проявом вдячності безстрашного хлопця “еменесникам” була широка усмішка, а вже згодом прозвучали відповідні слова і обіцянка більше так високо на дерева не залазити.

Як йдеться у повідомленні пресслужби ГУ ДСНС України у Львівській області, 01 травня о 20:15 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Дрогобич на вул. Самбірська, 94 Дрогобицького району заліз на дерево на висоту 7 м та не може самостійно спуститися хлопець, 2012 року народження.

До місця події прибули рятувальники 5-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Дрогобич.

Як з’ясувалось на місці події група хлопців грались іграшковим літачком, який застряг на дереві. Найсміливіший з хлопців поліз за іграшкою та сам застряг на дереві. Небайдужі перехожі викликали рятувальників.

Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою висувної драбини дитину було знято з дерева. Хлопець медичної допомоги не потребував та пообіцяв більше не залазити на дерева.

Схожі повідомлення

21-річний молодик викрав у 19-річної відвідувачки кафе гаманець з грошима. Львівська поліція затримала крадія

admin3

Гримак заявила про можливий розпуск Львівської облради: політика продовжується….

admin2

Махінації із землями Національної академії аграрних наук України на 69 млн грн: на Львівщині судитимуть ексголову сільради та землевпорядників

admin3

На Львівщині поліцейські викрили зловмисників – рецидивістів , підозрюваних у замаху на підпал «Рендж Ровера»

admin3

На Львівщині правоохоронці затримали зловмисників, підозрюваних у розповсюдженні «амфетаміну», «канабісу» та «MDMA»

admin3

Ці небезпечні вуличні велосипедисти: поради, аби уникнути фатальних наслідків

admin3