16.5 C
Lviv
04.03.2024
Львівщина

Для медіаспільноти Львівщини провели семінар з основних аспектів ЗУ «Про медіа»

Сьогодні, 21 квітня, у Львівській ОВА відбувся семінар для медіаспільноти Львівщини. В межах заходу говорили про основні аспекти Закону України «Про медіа».

Як йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА, про структуру споживання новин у розрізі медіа, розподіл аудиторії новин у соціальних мережах, норми медійного закону та на кого вони розповсюджуються, яким має бути контент і вимоги до нього, учасникам розповіли:

????Ігор Розкладай – юрист, експерт з медійного права, заступник директора Центру демократії та верховенства права, член Незалежної медійної ради, член робочої групи з розробки закону;

????Тарас Шоробура – провідний спеціаліст секретаріату представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області.

Зазначимо, що 31 березня 2023 року набрав чинності Закон України «Про медіа». Ухвалення цього закону – одна з вимог для вступу України до ЄС. Цей документ визначає правові засади діяльності в Україні суб’єктів у сфері медіа, а також засади державного управління, регулювання та нагляду у цій сфері.

Організатор події департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА.

Схожі повідомлення

Сформували щелепу з кістки ноги: історія одужання 21-річної пацієнтки ОХМАТДИТу з м. Самбір

admin3

34-річного новороздільця засудили на 6 років ув”язнення за зберігання та збут наркотиків “субітекс”

admin3

Українцям нагадую і русскім (я знаю, що вони тут є і читають), або Про кровні узи предків українського та англійського народу

admin3

«Моя головна мотивація – щоб ця нечисть не ходила по нашій землі», – жінка-доброволець зі Стрия, яка пройшла відбір у бригаду #Лють

admin3

На понад 7 млн грн наркотиків і психотропів заготував до збуту 19-річний львів’янин, але правоохоронці завадили злочинному “бізнесу” – затримали зловмисника “на гарячому” і вилучили “товар”

admin3

Медики наголошують на важливості дитячої імунізації

admin3

Залишити коментар