16.5 C
Lviv
05.12.2023
Без категорії

Англійська мова для школярів: секрети успіху та рекомендації

Всі батьки бажають своїй дитині дати найкращу освіту, щоб розширити можливості розвитку. І знання іноземних мов стає необхідним інструментом для подальшого спілкування, пришвидшення соціалізації та отримання якісних компетенцій. Тому велику увагу приділяють вивченню англійської мови у школі.

Поради дорослим щодо вивчення англійської зі школярем

В шкільному віці дитина привчається навчатись, організовувати свій день, виконувати завдання. Щоб полегшити цей процес, дорослі повинні також докласти зусиль.

  1. Прояв інтересу з боку батьків чи викладачів буде гарним прикладом, якому діти у початковій школі з радістю наслідують. Намагайтесь дивитись фільми чи читати книжки англійською, спілкуватись та проявляти інтерес до іноземної культури разом із дитиною.
  2. Як свідчать дослідження експертів, ті заняття, які проходять в ігровому форматі, дають більше користі й на довше запам’ятовуються.
  3. Поєднайте хобі та інтереси дитини з вивченням додаткових слів, налагоджуванню спілкування з однолітками в інших країнах.
  4. Привчайте до регулярного процесу навчання.
  5. Використовуйте англійську у повсякденному житті. Наприклад на прогулянці, хай дитина розповість про те що бачить англійською, або влаштовуйте тематичні рольові ігри.

Більше порад можна дізнатись, звернувшись до професійних викладачів, які мають працюючи методики та досвід викладання англійської для школярів будь-якого віку.

Як мотивувати дитину на вивчення англійської мови

Щоб досягти успіху у будь-якій справі, учню потрібна мотивація, яка буде підштовхувати у правильному напрямі. Великий вплив має зовнішнє оточення. Якщо навкруги вважається нормальним розмовляти чи слухати пісні англійською, то діти самі починають цікавитись новими словами, уважніше прислухатись до вимови дорослих.

Підліткам більше цікаво спілкуватись у соцмережах, а якщо вони зможуть це робити з друзями з інших країн, це підвищить їх авторитет і статус серед однолітків. Не менше їх цікавить музика, особливо розуміння про що співають улюблені виконавці, розбиратись у їх творчості. Наразі стає все більш популярним вивчення англійської через пісні, розбір сленгу та копіювання вимови кумира.

Сучасні діти не уявляють свого життя без гаджетів. Тож якщо ввімкнути англомовний інтерфейс не тільки на смартфоні, а і на ігрових приставках, то це доведе, що знання англійської потрібно не тільки для отримання гарних оцінок. До того, зверніть увагу дітей, що всі перші трейлери та анонси найкращих блокбастерів виходять мовою оригіналу, як до речі й самі фільми.

Тож з досвідченими педагогами англійська для школярів стає не тяжким обов’язком, а перетворюється на цікаві уроки, які вже сьогодні впливають на їхнє життя.

Схожі повідомлення

Інформаційний тиск

admin

ФК “Новий Розділ” поступився на виїзді СК “Турбо” (Березів) з мінімальним рахунком 0:1

admin3

Стриянину, якого підозрюють у нападі на родича, обрали запобіжний захід

admin

ПІДСУМКИ 2021-го спортивного року Новороздільської громади

admin2

Як працюють російські спецслужби

admin

16 грудня у Львівській області 458 мешканців захворіли на covid-19

admin

Залишити коментар