16.5 C
Lviv
28.05.2026
«Вісник Розділля»
Без категорії Україна

Місце памяті айдарівців у Старобільську

Перший візит новороздільська делегація (згідно програми проекту культурного обміну «Схід і Захід разом!», організованому Львівською обласною радою) у Старобільську розпочала з пошанування памяті полеглих Героів війни на цвинтарі Старобільська.

Місце нашоі гордості, нашого болю і нашоі новітньоі історіі.
перші поховання відбулися у жовтні 2014-го.

всього тут захоронено 35 воінів, з яких опізнано лише 9.

Деяких ідентифікованих полеглих родина забрала прах на рідну землю, деяким встановили памятники, але більшість – номер і жовто-блакитний стяг.

Тут лежать і побратими старости смт. Розділ Тараса Овсяника, котрий служив в «Айдарі» і був на похоронах неопізнаних Героів.

Спокій героів охороняють великий хрест, повязаний чорною хусткою вдови. І рівні ряди висаджених сосонок. Поряд цвинтар польських військовополонених дзвінка тиша і щемна суміш почуттів.

Схожі повідомлення

Наприкінці лютого розробникам “Богдани” надійшло розпорядження знищити її, аби вона не дісталася ворогу, але САУ вдалося врятувати та передати ЗСУ, – Пашинський. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

admin3

Як вибрати моторне масло 10W-40: поради для автомобілістів

admin3

Українка Катерина Махно виграла чемпіонат Європи з боксу

admin3

У ВР зібрано 150 підписів за позбавлення мандатів нардепів від ОПЗЖ, – “слуга народу” Дунда. ДОКУМЕНТ

admin3

Подарунок одногрупниці на день народження

admin

Інновація та довговічність: зустрічайте Hardox HiTuf

admin