16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Справи милосердні – Передвеликодні дарунки

Великдень – це не просто Воскресіння Ісуса, це свято добра, любові, милосердя, без чого не буде ні Перемоги, ні України, ні українців, – наголошував після освячення пасок о. Іван Рибко.

І саме такими моментами найбільше проявляється людське милосердя, любов до ближнього і виконання заповідей Христових, серед яких – любити ближнього свого.

Традиційно уже напередодні Великодня паски та продуктові набори, у яких олія, масло, цукор, гречка, майонез тощо) отримають 120 одиноких, яких обслуговує Територіальний центр соціального обслуговування, та 130 осіб з особливими потребами, якими опікується Спілка інвалідів “Промінь життя”.

Частину пасок попередньо відправили разом з черговим автомобілем нашим військовим на передову.

Великодні дарунки організувала Новороздільська міська рада. Паски спекли на ТОВ “Хліб Трейд” (підприємець Ігор Медвідь).

Схожі повідомлення

Команда юних рятувальників Новороздільського ЗЗСО №4 змагалася за першість у Стрию

admin2

На російсько – українському фронті смертю хоробрих загинув Воїн Тарас ГАВРИЛИШИН- пластун,боцман на чайці “Спас”-добрий друг Новороздільської станиці

admin3

Виконавчий комітет Новороздільської міської ради розглянув питання життєдіяльності громади

admin2

З нагоди Дня Матері у МБК “Молодість” відбулося вшанування матерів Новороздільської громади

admin3

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 10.12.2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Наша Молодіжна рада стала учасником проекту “Підтримка молодіжних рад” від NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа”!

admin3

Залишити коментар