16.5 C
Lviv
05.12.2023
Україна

“Я правильно розумію, що якщо три бомжі зrв@лтyють суддю Оксану Софілканич, яка прийняла таке рішення, то…” – Береза

“І тут навіть я офігів. На Закарпатті троє підлітків зґвалтували 14-річну дівчину та отримали лише по 2 роки умовного терміну. Суд визнав їхню провину у скоєному злочині? – так емоційно відреагував у блозі у https://info21.pro/ Борислав Береза, розміщений у Facebook.

“Самі злочинці визнали свою провину. Після цього суддя Воловецького райсуду Оксана Софілканич потужно присудила хлопцям по 5 років позбавлення волі, але звільнила від покарання, призначивши всім трьом випробувальний термін на два роки.

А також ґвалтівників зобов’язали виплатити потерпілій по 60 тисяч гривень, а також покрити процесуальні витрати у розмірі понад 25 тисяч для кожного.

Я правильно розумію, що якщо три бомжі зґвалтують суддю Оксану Софілканич, яка прийняла таке рішення, то їм світить такий самий вирок? Виходить, що тепер за 60 000 гривень із носа можна ґвалтувати суддів? Чи це інше? Закарпаття, у вас там суддя охреніла?

PS Думаю, що ґвалтівник Іванісів, якого партія “Слуга народу” зробила народним депутатом ВР від своєї політсили, зараз у шоці. Йому довелося кілька років відсидіти за таке. І він став нардепом. Ґвалтівники ж уникли відсидки. Тож один із них може стати президентом”.

Схожі повідомлення

Будівельні скоби: дрібні деталі, величезне значення

admin

Новий церковний календар – дати і свята

admin2

Ще раз про розшук зниклих без вісти й про те, що повернемо усіх

admin3

Воїни світла, які стримують морок

admin3

Починаючи з 1 жовтня, діє новий порядок отримання інсулінів

admin3

Як вибрати стенд розвал сходження

admin

Залишити коментар