16.5 C
Lviv
20.04.2024
Новороздільська ОТГ

На рушничок щастя – після років війни: щиро вітаємо знану новороздільчанку

Тата – під таким іменем знають відому волонтерку, новороздільчанку Тетяну О*. Чимало воєнних доріг пройшла вона за своє активне життя, поранення, допомога – і ось про щасливу подію з її життя дізналися із соцмереж. Щирі вітання, Тата!

Андрій та Тетяна познайомилися у Великому Любіні на Львівщині, у Центрі комплексної реабілітації “Галичина”. Сюди вони обоє потрапили після поранень.

Чоловік та жінка майже 10 років воювали на фронті – Андрій – із 2015 року, а Тетяна – із 2014.

“До реабілітаційного центру у мене був довгий шлях, оскільки добровольці роками не мали офіційного статусу та, відповідно, соціальних гарантій. Потім, коли стало можливим отримати реабілітацію у державному закладі, я скористалася цим правом. У Великий Любінь приїхала наприкінці серпня минулого року”, – поділилася Тетяна.

Як розповів військовий, це було кохання із першого погляду, та завоювати увагу обраниці виявилося не так вже й легко. 

“Я відразу звернув увагу на Тетяну, але не наважився підійти, щоб познайомитися”, – зізнався Андрій.

Та усе склалося якнайкраще. 

“Я теж звернула увагу на нього, бо Андрій весь час тримався осторонь від усіх, практично ні з ким не спілкувався. Коли ми з хлопцями були у холі з нардами, то знову звернула увагу, що Андрій сидить окремо від всіх і підійшла привітатися, запитала, чи не заважатиму йому, показала новий випуск комедійного мінісеріалу «Волонтери про волонтерів», побачила його позитивну реакцію на нього”, – додала Тетяна.

Ось так невимушено й розпочалося спілкування пари. 

“Потім я стала організовувати виїзди психологічного відпочинку для охочих і обов’язково пропонувала Андрію, бо хотілося йому допомогти “вийти на поверхню” з того складного психологічного стану, який мені теж дуже знайомий”, – розповіла Тетяна. – До речі, я теж не думала, що Андрій самотній, але я ж нікого з хлопців не виділяла, бо звикла бути у чоловічому колективі і мати дружні стосунки… І Андрій не був на той час винятком”. 

Якось Тетяні стало дуже важко психологічно – терміново потрібно було кудись їхати по “заземлення”.

Виходячи з їдальні реабцентру вона зустріла Андрія, який йшов обідати.

Як пізніше з’ясувалося, він навмисно став пізніше приходити, щоби побачити жінку – підлаштувався під її графік відвідування їдальні, а підійти поговорити не знав як.

Тетяна сказала йому, що збирається відвідати Страдч. Андрій запропонував скласти компанію. Так Андрій став її постійним супутником у мініподорожах. А згодом – чоловіком.

Днями пара повінчалася у Львові та розпочала нове – сімейне – життя.  

Історія Андрія та Тетяни, яку розповіло видання – TopKyiv.info

– про те, що, попри все, варто жити, кохати та обов‘язково бути щасливими!

Схожі повідомлення

Пункт вакцинації на пошті у Новому Роздолі

admin2

Пам’ятники від фірми “ART – STONE: якісно і вигідно для замовника

admin3

ФК “Новий Розділ” з рахунком 2:0 переміг ФК “Фенікс” (Підмонастир) і забезпечив собів вихід з І групи в наступний етап Меморіалу Юста -24!

admin3

Шкільна родина ЗЗСО №2 активно долучилася до збору півлітрових банок для консервування “тушонки” воїнам ЗСУ

admin3

У Новому Роздолі хвора жінка не могла відчинити дверей у квартирі на 5-му поверсі, тож, щоб забезпечити доступ медиків у житло, на допомогу прибули рятувальники

admin3

У неділю на стадіоні “Галичина” відбудеться супер-матч ФК “Новий Розділ” – ФК “Турбо” (Березів). Наша команда налаштована тільки на перемогу і для цього є вагома причина

admin3

Залишити коментар