16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

Музичний колектив “Непереможні” – висока нагорода і неміліюче джерело енергії та позитиву

У Новому Роздолі зовсім недавно “народився” творчий музично-драматичний колектив “Непереможні”, у складі якого люди з числа внутрішньо-переміщених осіб. І назва колективу, і кожен з його учасників говорять самі за себе. Люди різних професій, віку,з різних регіонів України об’єдналися для того, щоб своєю творчістю приносити хвилини радості і щастя іншим.

Вони заряджають всіх навколо себе позитивом і енергією. Дивлячись, з якою любов’ю вони виконують ту чи іншу роботу , мимоволі забуваєш про поганий настрій або якісь негаразди в особистому житті. Від наймолодшого учасника 14 років до найстаршої, 72-річної. Та завдяки таланту, наполегливості і харизмі різницю у віці ніхто не помічає, а навпаки, кожен з них підвищує свій рівень майстерності. Вони на совість віддаються улюбленій справі, пишуть вірші та картини, співають, танцюють, ліплять, майструють та й ще дома встигають все зробити. Такі люди просто вражають і не перестають дивувати.

Наприклад, хто не знає в Новому Роздолі невгамовну і невтомну бджілку, засновницю даного колективу Ірину Чернову. В одному із своїх інтерв’ю в місцевій газеті “Вісник Розділля” вона сказала: «Я просто дуже люблю свою роботу і я розумію, що саме цього не вистачало людям для душевного щастя». Саме вони знайшли своє щастя, поєднане у гармонії щоденної праці і заняттям для душі і тіла.

Пліч-о-пліч вчить та підтримує, пропонує та надихає новими ідеями Інеса Щурська – талановита майстриня з Херсонщини, людина з великим серцем і багатим джерелом позитивної енергії.

Отже, ” Непереможні” прийняли участь у Міжнародному конкурсі талантів “SOUL”, де отримала високу оцінку – лауреати 1 премії.

Також нещодавно відбувся творчий майстер клас по виготовленню ляльки-мотанки та продовжували малювати патріотичні сумки шопери.

Як сказав мудрий Сократ: «У кожній людині є своє сонце, тільки треба дати йому світити!»

Дякуємо Богові та ЗСУ за можливість займатися і бути потрібним та корисним на мистецькому фронті.

З Богом до Перемоги

Схожі повідомлення

Стільсько…. Матеревбивство… І знову оковита…

admin2

Відправили чергову гуманітарну допомогу

admin3

Ситуація на лініях електропередач у Роздолі – вирішена

admin2

Лікарям та медперсоналу терапевтичного відділення – від вдячних пацієнтів – пенсіонерів

admin3

На реконструкцію парку біля новороздільського озера заплановано виділити 1 млн 800 тис. грн. Але рішення на сесії ЛОР ще не прийнято

admin3

ТзОВ “Миколаївбудкерам” нарахували штраф за забруднення земель у Гранки-Кутах

admin2

Залишити коментар