16.5 C
Lviv
03.03.2024
Стрийщина

47-мі уродини: ДМЗ “Карпати” про рік змін та інновацій

ДМЗ “Карпати” 23 лютого відзначає уродини. Звісно, без урочистостей, але кілька слів про свої досягнення і головний здобуток – працівників – адміністрація висловила з нагоди 47-річчя заводу.

Шановні колеги, друзі та партнери!

ДМЗ «Карпати» святкує 47-й день народження. Це 47 років кропіткої, наполегливої та результативної праці. Ми пишаємось продуктом, який створюємо, і людьми, які беруть участь у цьому.

Наші співробітники – це справжні професіонали, які щоденно творять історію компанії. Докладаючи неймовірних зусиль, вони надають рушійну силу нашій справі. Безмежно вдячні кожному, цінуємо Ваш час і внесок. Без Вас нас би не було! Окрема величезна подяка за те, що після початку повномасштабної війни Ви проявили неймовірну сміливість і особисту стійкість, продовжуючи працювати.

У цей день хочемо також привітати всіх партнерів, що співпрацюють з нами, адже Ви докладаєте свою частку до нашої успішної роботи. Разом – ми сила. Впевнені, що такі результати компанії були б неможливим без Вашої участі. Сподіваємось, що наше співробітництво принесе ще багато користі!

Минулий рік був важким. Це рік змін, трансформацій, адаптації та перевірки на гнучкість, яку ми пройшли. Ми і далі працюємо над нашим продуктом, що несумнівно пришвидшує нашу Перемогу. Вагонобудування в сучасних реаліях – це не тільки про підтримку економіки, а і про налагодження процесу постачання на фронт. Разом ми створюємо якісну продукцію, здатну допомагати в нинішній ситуації, за що відчуваємо неймовірну гордість.

Цьогоріч ми працюватимемо в заданому темпі, впроваджуючи інновації та адаптуючись до нових операційних реалій, всіма силами наближаючи Україну до Перемоги. Кожна наша дія, кожен наш здобуток направлені в це русло. Звісно, попереду на нас ще чекатимуть виклики, проте наша команда вистоїть, адже нині ми згуртовані, сильні та витривалі, як ніколи! ДМЗ «Карпати» і далі буде компанією, що процвітатиме та працюватиме над відновленням України після війни. Разом до Перемоги у нашому новому році!???️

З вірою у найкраще, ДМЗ «Карпати»?

Схожі повідомлення

“ХАП-ОК” тренувався подолати пожежу

admin2

У Львові підліток вистрелив у друга

admin2

Поліцейські повідомили про підозру 39-річному мешканцю Стрия за наркоторгівлю

admin3

Чемпіонат СЄВЗА U-18: жіноча збірна України здобула почесне “срібло”!

admin3

Троє Героїв Стрийщини повернулися додому навіки, двоє – до Миколаєва

admin2

На Самбірщині нелюд вбив вагітну дружину

admin2

Залишити коментар