16.5 C
Lviv
25.04.2025
«Вісник Розділля»
Львівщина

Рецидивіст через вікно майже проник у квартиру в Новояворівську , але пограбувати помешкання не вдалося – дії грабіжника помітив перехожий і повідомив поліцейським, які й затримали зловмисника

У Новояворівську поліцейські затримали зловмисника під час скоєння «квартирної» крадіжки. Прикметно, що про підозрілого чоловіка, який проник у помешкання через вікно, правоохоронців повідомив перехожий.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції України у Львівській області.

22 лютого близько 19.00 год. на вулиці Юрія Липи у місті Новояворівськ місцевий мешканець помітив як невідомий чоловік намагається через вікно проникнути у квартиру одного з будинків. Перехожий негайно повідомив про це у поліцію.

Протягом лічених хвилин на місце події прибула слідчо-оперативна група та співробітники інших служб Яворівського районного відділу поліції. Правоохоронці затримали зловмисника у помешканні в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України під час вчинення крадіжки.

Особу затриманого встановлено – ним виявився 41-річний місцевий житель, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.15 ч.4 ст.185 (Замах на крадіжку) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до восьми років позбавлення волі.

Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід. Досудове розслідування триває.

Правоохоронці нагадують, що в умовах воєнного стану за скоєння крадіжки, грабежу, розбою, вимагання, а також за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, передбачені максимальні покарання.

Схожі повідомлення

На Львівщині поліцейські затримали мешканця Сумської області, причетного до вбивства свого молодшого брата

admin3

3 тисячі доларів за призначення інвалідності – у Львові правоохоронці викрили 73-річну лікарку, яка вимагала у пацієнта вказану суму

admin3

На хабарі 15 тис грн “за сприяння” у вирішенні питання поліцейські Львівщини затримали заступника голови однієї з ОТГ

admin3

Рятувальники Львівщини висловлюють щирі співчуття побратимам з Хмельницького гарнізону з приводу тяжкої втрати колег – 21-річного Владислава ДВОРАКА та 31-річного Сергія СЕВРУКА

admin3

Бійці 103 бригади ТрО вдосконалюють вміння стрільби з гранатометів (фото)

admin3

Понад 23 тисячі випускників цьогоріч взяли участь у мультипредметному тестуванні на Львівщині

admin3