16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

НІМ-НЕТ – в дарунок Новому Роздолу

Дрібничка, але приємно, красиво і корисно. Сьогодні біля під’їзду одного з будинків зауважила нову вказівну табличку – приємного кольору, із вказаними номером будинку, під’їзду і квартир у цьому під’їзді.

Як довідалися, такий презент рідному місту робить Новороздільський провайдер інтернету та телебачення – НІМ-НЕТ.

“Заплановано розмістити такі таблички на під’їздах усіх будинків у нашому місті. Звичайно, поступово, – прокоментувала працівник НІМ-НЕТу. – Щомісяця виготовляємо в середньому біля 40 таких табличок. Уже кілька місяців встановлюємо їх. таким чином з часом охопимо усі будинки. Ми тут живемо, тож хочемо, щоб було красиво і комфортно”.

Дійсно, з неможливістю віднайти потрібний будинок чи квартиру стикалися неодноразово не лише мешканці, але й представники різних структур та організацій.

Та й одразу наявні контакти, хто хоче підключитися до інтернету від НІМ-НЕТ.

І реклама дієва, і благодійність та турбота про рідне місто. НІМ-НЕТ – респект вам!

Схожі повідомлення

Молодіжна рада при Новороздільській міськраді – долучайтеся! До 28 вересня подача документів!

admin2

Перед світанком невідомі 2 пси загризли свійських курей господаря Івана Синявського із с. Станківці. І не втекли з подвір’я навіть тоді, коли побачили поліцейських

admin3

“EVERSONG” знову отримала ГРАН-ПРІ

admin2

ФК “Новий Розділ” переміг на виїзді ФК “Старий Самбір” – 1:0 .Достойне завершення першого кола. Так тримати!

admin3

8 червня на території Новороздільської ТГ (Станковецька с.р.), Жидачівської ТГ та Добромильської ТГ відбудеться земельний аукціон

admin3

Іван ФОРМУС: «Опалення було вимкнено в частині кабінетів поліклінічного відділення лікарні, зокрема, і у фізкабінеті, у зв’язку з проведенням ремонтно – відновлювальних робіт, які завершилися 2 лютого»

admin3

Залишити коментар