16.5 C
Lviv
20.04.2024
Україна

Моя дружина не була на Майдані, але крайні роки переводить кілька нужденних гривень на пекучі картки…Ми незаможні, але дружина відмовилася від високооплачуваної роботи у фірмі, яка співпрацює з “бліжнім зарубєж”єм”. Я пишаюся дружиною

Моя дружина не була на майдані. Вона не постить патріотичних дописів на фейсбуку, не рве на собі жовто-синю тєльняшку і не вміє вчити інших, як правильно “любіть родіну”. Єдине, що вона робить останні три роки, це — часом переводить кілька нужденних гривень на чиюсь пекучу картку та ще на виході із “Сільпо” тихо кладе у спеціальні кошики пачку макаронів, сухого печива і чай.

Ми не дуже заможно живем…

Сьогодні вона ходила на співбесіду в одну мега-круту фірму. Дружина дуже чекала цієї можливості. Це дало б змогу, в першу чергу, вийти на новий рівень їй, як фахівцеві, розширити перспективи, ну і матеріальний аспект був не останнім чинником… Резюме, послужний список та досвід відіграли свою роль. Дружину відзначили серед численних претендентів, кілька разів телефонували, врешті запросили на знайомство і після майже годинної співбесіди оголосили, що готові взяти її на випробувальний термін. Ура! До того ж, запропонували початкову оплату таку, що не просто перевищувала найсміливіші сподівання, а реально приголомшувала… Та наприкінці зустрічі жінка запиталася, чи не значать оті й оті признаки, що фірма час від часу співпрацює із бліжайшим зарубєж’єм на північному сході? Пауза була неприємною. Їй відповіли ствердно.

Дружина вибачилася, подякувала і відмовила їм.

І прийшла додому.

Щось мені підказує, що оце і є справжній патріотизм.

Я пишаюся своєю дружиною.

Вовк САМІТНИК, 20 лютого 2017 р.Facebook

Схожі повідомлення

Ознаки та перша допомога при застуді: збережіть своє здоров’я

admin

Дверні ручки. Як вибрати фурнітуру для дверей

admin

Новий штам “Дельта” добрався до Львова?

admin2

Вибухнув будинок, у якому проживало 5 осіб. Усі травмовані, будинок – повністю зруйнований

admin3

22-річному офіцеру потрібна допомога на лікування поранення

admin2

На Львівщині дві громади УПЦ (МП) перейшли в ПЦУ

admin3

Залишити коментар