16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Ярослав ЛЕСЮК: “Практично щодня персонал дільниці з ремонту та обслуговування електропідстанцій задіяний на ревізії та поточних ремонтах

Щоб забезпечити споживачів безперебійним електропостачанням, новороздільські енергетики постійно проводять планові ремонтні роботи на трансформаторних підстанціях, інформує ТОВ “Нафтогаз Тепло”

«Погодинні відімкнення електроенергії негативно впливають на роботу електрообладнання. Тому наші працівники частіше проводять ревізію та поточні ремонти. Практично щодня персонал дільниці з ремонту та обслуговування електроустаткування підстанцій задіяний на таких роботах»,- розповів Ярослав Лесюк, директор Філії «Новороздільські електромережі»

Цими днями працівники Філії провели поточний ремонт електрообладнання трансформаторної підстанції, яка забезпечує електропостачання понад 4000 побутових споживачів та 32 непобутових споживачів. Провели низку планових та поточних ремонтів на інших трансформаторних підстанціях.

Усі роботи енергетики проводять, не вимикаючи споживачів від електропостачання.

Працюємо для наших споживачів та віримо у Перемогу!

Схожі повідомлення

Нові досягнення “Фоловею”

admin2

У неділю ФК “Новий Розділ” зіграє на “домашньому” стадіоні з ФК “Троянда” з м. Ходорів

admin3

Футбольний товариський матч між ФК “Новий Розділ” та КСК “Берездівці” відбудеться 2 квітня о 14:00 на стадіоні “Галичина” м. Новий Розділ

admin3

Дякуємо за підтримку! Збір коштів на тепловізор закрито!

admin2

28 серпня – свято родини у с. Тужанівці

admin2

Станківці-Тужанівці: Народний Дім

admin2

Залишити коментар