16.5 C
Lviv
23.02.2024
Стрийщина

Спростування допису “Обіймаю вас – з вірою і молитвами”- Хвора на рак Мазур зробила Заяву…”

Сьогоднішня публікаціія із вказаною у заголовку Заявою містить суттєві неточності, зокрема, застарілу інформацію. Саме на це у листі до редакції вказала співзасновниця фонду підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration family Інеса Матюшенко:

Доброго дня, редакціє “Вісник Розділля”. Пишу ваш, щодо статті про Аллу Мазур, яка вийшла сьогодні. День народження у Алли був 16 вересня, збір про який ви пишите у статті вже закритий, препарати закуплені та завезені в Національний інститут раку ще у минулому році. Прошу вас відреагувати на застарілу інформацію у вашій публікації.

З повагою, співзасновниця фонду підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration family Інеса Матюшенко“.

Редакція просить вибачення у пані Алли та пані Інеси за недогляд, викликаний передовсім глибоким враженням від пронизливості та емоційної насиченості тексту, який спонукав до миттєвого поширення допису, не вдаючись до звичної у схожих екстраодинарних випадках перевірки викладених у публікації фактів.

Бажаємо усім здоров”я! І Перемоги!

Схожі повідомлення

Одвічне: батьки – діти. У Ходорові підприємець побив сина… Але не все так однозначно. Думки розійшлися…

admin2

Село Гірське: Горіла господарська будівля. Пожежу локалізовано, потерпілих немає

admin3

Напередодні Свят – Вечора у Новороздільській ДПРЧ №11 6 ДПРЗ у присутності високих гостей та пластунів відбулося благословення отриманих транспортних засобів та обладнання

admin3

При виконанні службового обов’язку загинув воїн – доброволець Володимир ШИНКАР – головний спеціаліст Стрийської РДА (РВА)

admin3

Затримано групу наркозбувачів – гастролерів

admin3

Смертельна ДТП: у м. Сколе зіткнулися легковик «Volkswagen Polo” з вантажівкою «Mersedes-Actros». Загинув водій автівки

admin3

Залишити коментар