16.5 C
Lviv
27.02.2024
Стрийщина

Ходорівчанин Василь Катола пішки разом із своїм собакою Циганом прийшов з Києва до Ходорова

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ходорівіської територіальної громади: https://hodorivska-gromada.gov.ua/news/ від середи, 25.01.2023 року.


Мандрівку Україною разом із своїм вірним другом Циганом розпочали 25 грудня з Києва, а 24 січня прибули до Ходорова. За цей час подолали майже 700 кілометрів шляху та пройшли через Житомирську, Вінницьку, Хмельницьку, Тернопільську, Івано-Франківську області та зайшли до Ходорова Львівської області.

«За 20 днів – понад 500 км – це не просто цифри, а незабутні враження, знайомства і спогади», -написав у своєму блозі Василь. Кожного дня він розповідав у своїх соцмережах про мандрівку, враження та знайомив глядачів із Україною.

Василю 34 років. Він родом з Ходорова, але багато років живе в Києві.

 Василь розповів, що дуже любить Україну і завжди мріяв об’їхати її цілу. «Машини нема, а мрія залишилась, – говорить чоловік. – То чому б її не реалізувати саме зараз. З Києва йшли через Житомирську, Вінницьку, Хмельницьку області, далі Тернопільська, Франківська і до Ходорова Львівської області. Це приблизно 700 кілометрів».

До цієї подорожі готувались протягом року. Для цього кожного дня долали близько 20 кілометрів, а ще пройшли медобстеження. Купили спеціальний одяг, взуття, вітаміни для собаки, віск для лап, щоб не травмувати їх проходячи довгі відстані.

Під час мандрівки долали не більше 35 кілометрів за день. Хоча були і рекорди – 45 кілометрів за день і навіть 55. Інколи сходять з автомобільної дороги, заходять в місто, щоб відпочити. Під час подорожі Василь веде блог – розповідає про міста, людей і природу України.  А ще мандрівники збирають благодійні внески на підтримку Збройних Сил України. На Новий рік оголосили збір на медичні рюкзаки для медичного батальйону. За два дні зібрали і передали 11 тисяч гривень. Ще дві тисячі передали фонду UA.Animals для тварин.

«Нас зустрічали приємні люди, які коли чули, що йдемо пішки, відразу старались допомоги. Це дуже тішить мене і Цигана.  Дякуємо кожному. Люди, ви вселяєте в мене непохитну віру у милосердя, – говорить Василь. Коли в Цигана закінчились вітаміни, а грошей на нові не вистачало, продавець із зоомагазину у Бердичеві зробила йому подарунок, а ще не взяла грошей за корм, а попросила їх передати на ЗСУ. Зекономлені на проживанні кошти чоловік також передає на ЗСУ.

Без скарг і нарікань, а тільки з радістю та вдячністю Василь Катола розповідає про подорож, пригоди та свого друга, бо вважає, що йому в житті пощастило зустріти Цигана, який є справжнім подарунком долі і бажає кожному відчувати таку щиру, безмежну та безкорисну любов.

В Ходорові Василь пробуде до понеділка і продовжить мандрівку. В четвер зранку він завітає до своєї рідної школи, щоб зустрітись з учнями та вчителями, а об 11 годині зустріч із мандрівником відбудеться у міській бібліотеці.

Схожі повідомлення

Новий Розділ, Гніздичів та Козьова Стрийського району отримали ще три нових “Школярика”

admin3

“Рятувальника” затримали під час отримання хабаря

admin2

Підвіз! Пасажир направив на дівчину пістолет….

admin2

У с. Дуліби на Стрийщині зіткнулися три автомобілі – два водії отримали тілесні ушкодження і госпіталізовані

admin3

У м. Стрий рятувальники зняли собаку з горища закинутої аварійної будівлі

admin3

Неділя, 18 липня: чотири жертви відпочинку на воді

admin2

Залишити коментар