16.5 C
Lviv
29.05.2023
Стрийщина

У Зимноводівській ОТГ спалювали сміття

На території Зимноводівської ОТГ виявлено масштабне спалювання відходів

Працівниками Інспекції в рамках здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Зимноводівської сільської об’єднаної територіальної громади Львівської області було виявлено факт масштабного спалювання відходів на земельній ділянці орієнтовною площею 200 м2.

Особи, які здійснювали порушення природоохоронного законодавства, представилися працівниками КП «Наше село», проте надати інформацію, необхідну для складення протоколу про адміністративне правопорушення відмовились. З огляду на вищенаведене, працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області здійснено дзвінок за номером «102» та викликано наряд Національної поліції у Львівській області для фіксування даного факту і встановлення винних осіб.

Окрім того, було викликано працівників Головного управління ДСНС України у Львівській області для локалізації та ліквідації пожежі.

Державними інспекторами готуються матеріали до правоохоронних органів для встановлення винних осіб та вжиття заходів реагування.

Схожі повідомлення

Транспортний податок – хто і за що платить

admin3

До Центру вакцинації на стадіоні «Арена «Львів» курсуватиме безкоштовний транспорт. Графік руху

admin3

У Бориславі врятували від вогню будинок

admin2

У Стрию з нагоди 120-річчя створення Народного дому Блаженніший Святослав освятив наріжний камінь пам’ятника отцеві Остапу Нижанківському

admin3

Рятувальники допомагали медикам у Бориславі та Рудках

admin2

Смертельна ДТП у с. Коростів на Стрийщині: один пасажир загинув, інший та два водії зазнали травм

admin3

Залишити коментар