16.5 C
Lviv
13.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Під час зустрічі УМХівці поговорили про 2022 рік і спланували наступний

У нас чудова молодь. Вчора, 21 січня, відбулася важлива зустріч на УМХ, де ми мали можливість поговорити про 2022 рік і спланувати наступний.

Починаючи з 2019 року, коли Головою УМХ стала Yaryna Maksymovych , пізніше я продовжив цю справу, нам вдалося виховати нове покоління УМХівців. Сьогодні у нас є багато ідей, планів, а найголовніше світлих молодих людей.

Також невдовзі ми розпочнемо підготовку майбутніх наших дійсних членів УМХ з рядів молодшої групи до присяги – а це на цей час 15 молодих людей. Молодша група у нас діє вже третій рік, і напевно, що тільки цього року ми вповні відчуємо результат трьохрічної роботи.

Ростислав САВОСТЬЯНОВ

P.S. Ну і невдовзі чекайте новин про наш молодіжний простір на УМХ, бо там будуть деякі креативні зміни😉

Схожі повідомлення

До уваги мешканців Нового Роздолу!

admin3

Резиденція Святого Миколая – у Новому Роздолі

admin2

Тренер Новороздільської ДЮСШ Володимир КАЗБАН – унікум на футбольному полі

admin3

Запрошуємо дітей різного віку для занять з Кіокушин-кан карате-до

admin3

Окрім цікавих заходів на стадіоні, на День міста ФК “Новий Розділ” подарував вболівальникам нашої команди перемогу над СК “Турбо” (Березів) – 1 :0!

admin3

Наш “Дядя Коля” в одному бою спалив два російські танки й БМД

admin2