16.5 C
Lviv
24.05.2024
Стрийщина

Ходорівська громада із сумом зустрічає Героя

Сьогодні Ходорівська громада із сумом зустрічає вірного захисника України

Старший солдат Роман Верес віддав своє життя за рідну країну. Він був одним із тих, чиє молоде життя обірвалося під час оборони Східного форпосту – на околиці міста Бахмут Донецької області.

Ця клята війна знову принесла жахливе сповіщення рідним і громаді.   Страшні рядки: «Ваш син – старший солдат Верес Роман Ігорович помер в лікарні міста Дніпро, внаслідок поранень несумісних з життям, отриманих під час штурму ворожими підрозділами позиції ЗСУ».  

Захисника Романа Вереса  з м.Ходорова  не стало 28 грудня 2022 року.

Народився  Герой 11 листопада  1987 року, був справжнім патріотом, вірним сином своєї землі, гідно ніс звання захисник України від часу антитерористичної операції і з самого початку повномасштабної війни з російськими окупантами.

Наш земляк мріяв створити  сім’ю, бути надійною опорою для  матері та сестри. Адже був дуже добрим сином та братом.

Рідні й знайомі пригадують, що Роман був  надзвичайно порядним та добрим хлопцем. Таких в наш час дуже мало. Він вмів порадити, підбадьорити, був справжнім у всьому.

Роман Верес був гранатометником І механізованого відділення  І механізованого взводу І  механізованої роти механізованого батальйону військової частини А3719. Виконував бойові завдання на сході України. Важкі поранення отримав 25 грудня 2022 року. А вже через три дні, 28 грудня, його світла душа полинула у небо.

Без найріднішої людини залишилась ще одна оселя громади … Втрачати важко. Особливо, коли гине цвіт нації, який міг би розвивати Україну, нашу громаду  своїм світлим розумом та  працьовитими руками.

Схожі повідомлення

Стільське Горбогір’я – резиденція фотохудожників

admin2

Крадій зі Стрийщини на мотоциклі покатався недовго: затримали у Розвадові

admin2

Недільний “звіт” по коронавірусу

admin2

Заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко провів робочу зустріч з керівниками відділів культури громад Стрийського району

admin3

Назарія Романчука звільнили

admin2

Львівщина – “червона зона”. Рішення Державної комісії ТЕБ і НС

admin2

Залишити коментар