16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

З Богом! Авто на фронт – від Новороздільської громади

У понеділок, 16 січня, у дворі Новороздільської міської ради отець Степан Попко освятив автомобіль, придбаний за кошти, зібрані працівниками міської ради.

Отець Степан звернувся до присутніх, а насамперед до воїна Михайла Ратича з с. Гранки-Кути, який повертається після нетривалої відпустки на воєнні позиції з “подарунком” від Новороздільської громади. “Ми маємо в першу чергу просити Господа Бога, щоб прогнав з нашої землі ворога і щоб найшвидше, Михайле, ти повертався з перемогою додому, до дружини, до дітей і до всіх нас“.

Михайло, до речі, у перші дні війни пішов добровольцем на війну – захищати Україну. І його побратими на бахмутському напрямку уже очікують дарунок Новороздільської громади – авто з пакунками. Дружина воїна і її мама (мешканка с. Станківці) слізно молилися з усією громадою за швидке і щасливе повернення воїна-захисника з Перемогою.

Автомобіль придбали за 2800 євро, відремонтували і пофарбували у захисний колір. Заступник міського голови Михайло Гулій висловив щиру вдячність і спеціалістам, які за мінімум відремонтували авто, і які у максимально стислі терміни перефарбували його (підприємець Ігор Пасемко), і працівникам Управління соціального захисту населення, які приготовили хлопцям на фронті, куди і вирушає придбане авто, передачу. Дівчата гуртом, доповнила начальник Управління соціального захисту Галина Калінчук, напекли і “розмальовували” смачні домашні пряники, також накупили цукерок, солодощів, м’ясні консерви, а також теплі шкарпетки нав’язала Ольга Краглік, придбали шапки, рукавиці, антисептики для обробки ран й інші необхідні речі для воїнів. Долучилася підтримкою і громадська організація зі Львова “Цвітом калиновим”, яка неодноразово підтримує різні волонтерські акції, – доповнила Галина Калінчук.

Школярі Новороздільського ЗЗСО №5 передали виготовлені власноруч окопні свічки.

Міський голова Ярина Яценко на щопонеділковій апаратній нараді додала, що допомога захисникам надається постійно, акумулюють зібрані кошти, співпрацюють з різними організаціями та групами, таким чином придбали завдяки підтримці одного із священнослужителів тепловізор для бригади, де служить воїн-новорозділець Олег Фацієвич, також закупили рації і зарядні до них (за кошти, зібрані працівниками Новороздільської міської лікарні), докупили шини і запчастини для автомобіля (буса), який Львівська районна адміністрація придбала для воїнів-новороздільців, від постійних волонтерів громади сальваторіанців з Польщі отримали карімати, спальники, турнікети, павербанки.

Схожі повідомлення

«Пряникове Різдво» завітало у Горішненську школу. Браво!

admin3

Співуча 4-та школа отримала заслужену відзнаку

admin2

Корупційна схема однієї з філій НАК «Нафтогаз України” на Львівщині – викрито

admin2

Благоустрій території церкви силами громади і спонсорської допомоги

admin2

Новороздільська ОТГ увійшла в «жовту зону» (статистика захворювань за вихідні дні). Учні підуть до шкіл після свят…

admin2

86 – річний Володимир Мороз відновив лавку біля свого підְְ’їзду. Гарний приклад молодшим..

admin3

Залишити коментар