16.5 C
Lviv
16.10.2021
Новороздільська ОТГ

Обласний депутат Ірина Кравець подала запит щодо відсутності гарячого водопостачання у місті

Два міста в Львівській області – Новий Розділ і Новояворівськ – знову потерпають від передачі своїх ТЕЦ у приватну власність. Міста позбавлені централізованого гарячого водопостачання.

Депутат Львівської обласної ради Ірина Кравець подала депутатський запит на пленарному засіданні сесії обласної ради 27 квітня. І яскраво змалювала тривожну картинку: “Припинення надання послуги з централізованого гарячого водопостачання посилює невпевненість у належній підготовці до опалювального сезону. А ми добре пам’ятаємо надзвичайну ситуацію, коли тепла в домівках новороздільців не було до грудня.Тому ініціюю на рівні перших посадових осіб області засідання з метою контролю ситуації та пошуку шляхів відновлення гарячого водопостачання та недопущення зриву опалювального сезону 2021/2022 років”.

Подаємо текст депутатського запиту.

Голові Львівської обласної державної адміністрації Козицькому М.З.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Вже кілька років підряд в м. Новий Розділ наявна соціальна напруга, пов’язана із невпевненістю у належній підготовці до осінньо-зимового періоду та вчасному початку опалювального сезону. В місті проживає понад 28,0 тисяч осіб, 8916 споживачів користується централізованим опаленням. Ми добре пам’ятаємо осінь 2019 року, коли ситуацію було кваліфіковано як надзвичайну, а тепло в наших домівках, школах, садочках появилося лише в грудні. І тому будемо вживати всіх можливих запобіжних заходів, щоб катастрофа не повторилася.

Тривожним показником є те, що управитель Новороздільської ТЕЦ (ТзОВ «Нафтогаз Тепло») одночасно із завершенням опалювального сезону припинив подачу не лише централізованого теплопостачання, але й централізованого гарячого водопостачання.

При цьому нівелюється норма Правил надання послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1182 від  11.12.2019 року, відповідно до якої послуга з гарячого водопостачання надається споживачам безперервно. Тим більше, в період світової пандемії.

Згідно з наказом в.о. генерального директора ТОВ «Нафтогаз Тепло»  № 42 від 13.04.2021 року, працівників підприємства переводять на триденний робочий графік, у зв’язку з чим виникають обґрунтовані сумніви спроможності безперебійного подання централізованого гарячого водопостачання та, загалом, підготовки теплових мереж до наступного опалювального сезону.

Враховуючи численні  скарги  мешканців міста про відсутність гарячої води та невпевненість у вчасному початку опалювального сезону, з метою всебічного вивчення ситуації та контролю над нею, спільного пошуку шляхів відновлення гарячого водопостачання та недопущення зриву опалювального сезону 2021/2022 років

ПРОШУ

  1. невідкладно провести наради за участю найвищих посадових осіб Львівської облдержадміністрації із запрошенням представників Головного управління держпродспоживслужби України у Львівській області, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Головного управління Служби безпеки України у Львівській області, ТзОВ «Нафтогаз Тепло», міських голів Нового Роздолу та Новояворівська, депутатів Львівської обласної ради;
  2. вжити заходів для відновлення гарячого водопостачання або зміни управителя Новороздільської ТЕЦ, який не справляється із узятими на себе зобов’язаннями.

З повагою,

Депутат Львівської обласної ради                                                         Ірина Кравець

Схожі повідомлення

Перед світанком невідомі 2 пси загризли свійських курей господаря Івана Синявського із с. Станківці. І не втекли з подвір’я навіть тоді, коли побачили поліцейських

admin3

Настільний теніс – популярний у Новороздільській ОТГ

admin2

Новороздільський матеревбивця і надалі очікує судового вироку у психдиспансері, чемно поводиться на судових засіданнях та читає книги. Наразі – про Голодомор…

admin3

Громадські слухання – про нові тарифи на вивіз сміття у селах Берездівці та Гранки-Кути!

admin2

Ковід у Новороздільській ОТГ: мовою цифр і … емоцій

admin2

“Наша громада” продемонструвала неготовність Новороздільської громади

admin2

Залишити коментар