16.5 C
Lviv
24.04.2024
Україна

Як купити квиток на поїзд до Запоріжжя за допомогою онлайн-сервісу Proizd. Інструкція

В епоху Інтернету купити білет стало набагато простіше. Для цього не потрібно навіть виходити з дому! На веб-сайті https://proizd.ua/ru можна купити квиток на поїзд онлайн, подивитися розклад та ціни на квитки. Це дуже зручно та просто, а сама покупка займає буквально хвилину.

Як купити квиток на поїзд онлайн до Запоріжжя?

Почнемо із вибору поїзда. Ви можете це зробити за допомогою пошукової системи Proizd. Вводимо початкову станцію ( або місто) і кінцеву станцію (або місто) , вибираємо точний день і час і шукаємо.

Користуватися пошуковою системою набагато зручніше, тому що ми отримуємо результати з найзручнішими стиковками, уникаємо пересадок і у нас є вибір з кількох поїздок.

Онлайн підбір поїздів та оплата квитка

Коли справа доходить до самих поїздів, ми також маємо вибір — відмінності в комфорті, часі і, звичайно ж, ціні.

Найдешевші квитки – на плацкарт, вони цілком комфортні, проте, якщо ви хочете провести поїздку з комфортом, варто вибрати купе. 

Якщо ви вже вибрали потрібний поїзд у потрібний час, тип вагона та вартість, натисніть кнопку “вибрати”, ви будете перенаправлені на сторінку з вагонами та вільними місцями. 

Після вибору місця переходимо у форму де потрібно вказати особисті та контактні дані. Також можна вибрати додаткові послуги.

Тепер переходимо до оплати. Ви маєте обмежену кількість часу для цього (система попередить про це). Після введення даних картки проводимо оплату.

Після оплати отримуємо електронного листа з квитком. Готово!

Переваги сервісу Proizd.ua

Proizd.ua — це сучасна платформа, що постійно розвивається, для купівлі залізничних квитків, що об’єднує все більшу кількість перевізників. У ній поступово запроваджуються нові методи продажу квитків. Ви також можете купити квитки онлайн для перевезення велосипедів, великогабаритного багажу чи собак. Також є мобільні додатки для iOS та Android, в яких можна зручно та швидко купити квитки на поїзд.

Схожі повідомлення

Прощавайте “селища міського типу” та інші радянські назви населених пунктів:28 липня парламент прийняв Закон “Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України”

admin3

Подвійне самогубство батька та сина на Черкащині

admin1

До 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди: про стовпів церкви і фонтан на купюрі

admin2

Львівський протест проти судилища над Стерненком у фото.

admin1

Порошенко закликав захід ввести персональні санкції проти Путіна

admin3

“Вибачення” Шуляк переді мною є просто огидним фарсом і знущанням, – воїн Симороз

admin3

Залишити коментар