16.5 C
Lviv
25.07.2024
Новороздільська ОТГ

Новорічна ніч у Новороздільській громаді і на Львівщині

Зустріли Новий рік. Скромно і притишено, з розумінням – війна в Україні, і з одним спільним бажанням – Перемоги і Миру у році новому.

“Люди стали свідоміші, розуміють ситуацію, яка у країні у час воєнного стану, відповідно і поводяться, – прокоментував новорічну ніч начальник відділу поліцейської діяльності №1 Стрийського РУП (Новороздільського відділу поліції) Петро Білий. – Ні у Новому Роздолі, ні у навколишніх селах не зафіксовано порушень громадського правопорядку, ані фейєрверків не було, ні якоїсь неадекватної поведінки”.

Та й щодо комендантської години (а працівники поліції активно чергували в громаді), то порушників не виявлено. Можливо, хтось десь повертався додому з гостей, тихо і спокійно. Хоча цей новий рік і не особливо святкували….

Новорічна ніч у Львові та області також минула спокійно

Патрульні опрацювали понад 160 завдань, оформили 24 постанови за порушення ПДР та 7 протоколів на нетверезих керманичів.

Сталися лише дві ДТП, одну з яких, водії оформили за допомогою аварійного комісара.

11 адмінматеріалів винесли на порушників громадського порядку.

На жаль, були виклики і на домашнє насильство. Поліцейські склали 8 термінових заборонних приписів та три протоколи за вчинення домашнього насильства.

Схожі повідомлення

Нагороди новороздільчан на урочистому заході вшанування Степана Бандери

admin2

Рейтинг територіальних громад Львівщини за підсумками квартального звіту: Новороздільська ОТГ ні в першій, ні в крайній 10-х…

admin3

Вагонобудування в умовах війни – аналіз. ДМЗ “Карпати”

admin2

Черговий гуманітарний вояж на схід від Новороздільської громади

admin2

Чемпіонат Львівщини серед команд 2/3 ліги: ФК “Новий Розділ” за підсумками першого кола на ІІ місці! Головне – попереду, бажаємо ПЕРЕМОГ!

admin3

Екодизайн! Чи безгосподарність?

admin2

Залишити коментар