16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Яким був 2022 рік для мешканців Нового Роздолу

«В двері постукала казка зима,

В тихий засніжений ранок,

І народилася пісня сама,

наче світанок…»

(Олександр Шевченко – «Казка Зима»)

Ці слова з дитячої пісеньки асоціюються з наближенням нового року для жителів міста Новий Розділ. Хоч 2022 рік не був для Новороздільчан  найщасливішим роком (як, власне, після російського військового повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого таким він не був   для усіх співвітчизників), проте він об’єднав їх (нас) в одну велику родину, в якій кожен допомагає готуватись до святкування грядущого 2023-о , донатить кошти на ЗСУ і з нетерпінням чекає на перемогу України. 

2022 рік навчив всіх українців цінувати кожну прожиту мить і дарувати один одному щастя (у цьому матеріалі, на жаль, подано тільки окремі світлини , які ілюструють різноманіття  подієвої палітри цього драматичного  року випробувань і людської солідарності).

В нашому маленькому Новому Роздолі  2022 рік був багатий на події, які назавжди залишать великий слід в пам’яті його мешканців.

Цей рік розпочався, як і всі попередні роки, зі святкування зимових свят, де новороздільська ялинка перемогла в онлайн конкурсі й стала однією з найкрасивіших  ялинок Галичини, а маленькі Новороздоляни мали можливість взяти участь у різдвяних майстер – класах і всі мріяли про те, що 2022 рік обов’язково принесе з собою багато радості та тепла.

На жаль, 24 лютого розпочалось повномасштабна російська геноцидна агресія, і всі громадяни України усвідомили, наскільки важливою для них є рідна земля. В Новому Роздолі до волонтерських об’єднань долучалось все більше і більше людей, які готували місто до прийому внутрішньо переміщених осіб, отримували й розподіляли гуманітарну допомогу від міжнародних організацій та благодійних фондів таких, як «Карітас», збирали кошти на підтримку збройних сил України й продовжують це робити з вірою у світле майбутнє.

Цього року в нашому місті відбулось чимало благодійних акцій на підтримку військових та людей, що постраждали від війни.

Мешканці Нового Роздолу зустрічали й проводжали в останню путь загиблих героїв, працювали і забезпечували життя та процвітання міста, незважаючи на повітряні тривоги і ракетні удари, стабілізували ситуацію в тилу, вірили й продовжують вірити в нашу перемогу на фронті.

2022 рік приніс великі досягнення новороздільським спортсменам і вокальним ансамблям, які своєю діяльністю роблять величезний внесок в історію української культури. Ними пишається вся країна, адже вони несуть крізь роки генетичний код нації, в якому присутня незламність і боротьба за волю та незалежність. І навіть, коли немає світла, воно живе в середині нас!

 2023 рік нехай принесе нам перемогу, а все інше ми відбудуємо і відновимо тому, що наша держава – це велика сім’я, для якої кожне маленьке місто–частинка сильного та нескореного краю, що заради свободи готовий на все.

Таміла КОВАЛЬ, студентка ІІ курсу факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка

Схожі повідомлення

У неділю – свято для дітей!

admin2

У Львові шукають рідних жінки з Нового Роздолу

admin2

Вітаємо

admin3

Подяка міського голови м. Новий Розділ учениці 8-Б класу НВК ім. Володимира Труша, чемпіонці України Дитячої ліги (серед дітей до 2005 р.н.) з класичного волейболу, чемпіонці України (серед дітей до 2008 р. н.) з пляжного волейболу Марічці Гошилик

admin3

Наші команди – чемпіони та призери обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

admin3

Студент Новороздільського політехнічного фахового коледжу Богдан Кучарський –  переможець Спортивних ігор України!

admin3

Залишити коментар