16.5 C
Lviv
29.02.2024
Новороздільська ОТГ

Десята ракетна атака: ситуація на Львівщині

Ворог робив високу ставку на цю атаку, а сили ППО продемонстрували неймовірний рівень вправності, – поінформував Шмигаль «Десята масштабна атака, росія намагається позбавити українців світла перед Новим роком. Ворог робив високу ставку на цю атаку, готувався до неї два тижні. Українські сили ППО продемонстрували неймовірний рівень вправності й ефективності. Збито 54 із 69 ракет», – зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Проте він зазначив, що не обійшлося без влучань і пошкоджень, зокрема в енергооб’єкти. У деяких областях можуть застосовуватися екстрені відключення, щоб уникнути аварій у мережах. Енергетики вже працюють, аби все відремонтувати.

По Львівській області ворог випустив 6 ракет, з них 4 сили ППО збили. Є два попадання в електропідстанцію. Без електроенергії 282 населені пункти, з них 76 частково. Найважче подати напругу для Львова та прилеглих населених пунктів: Оброшине, Зимна Вода, Дубляни, Брюховичі.

Енергетики працюють над поверненням світла й води у кожну домівку. – додав Максим Козицький – голова Львівської ОДА (ОВА)

Схожі повідомлення

З 11 жовтня АЗС “ОККО” відновила роботу у Новому Роздолі

admin3

У Новому Роздолі опалювальний сезон планується завершити 31 березня. Дякуємо усім, хто нам допомагав і сприяв

admin3

Візит Юрія Вітренка, керівника «Нафтогазу», до Нового Роздолу відбувся

admin2

Людина нашого міста: про сусідів і їхні справи

admin3

БІОКУРС проводить усі тести, які стосуються COVID-19, та надає послуги із здачі ПЛР-тестів і тим, хто прибуває в Україну, і тим, хто планує поїздку за кордон

admin3

Звіт про успішне партнерство з футбольною командою Академії футболу “Розділля”

admin3

Залишити коментар