16.5 C
Lviv
11.12.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільська ТЕЦ підвищує продуктивність роботи котлів опалення

Працівники Новороздільської ТЕЦ завершили ремонт котла №5, яким підігрівають теплоносій споживачам централізованого опалення, проінформували на фейсбук-сторінці “Нафтогаз Тепло”. Відтепер на ТЕЦ в робочому стані 3 котли і навіть за найнижчих зимових температур мешканці міста матимуть тепло в помешканнях.

Крім того, це дасть можливість зменшити витрати газу та підвищити продуктивність роботи енергетичного обладнання.

«Ми вже давно запланували ремонт цього обладнання, адже тепловий котел № 5 Новороздільської ТЕЦ є значно економніший у витратах газу та продуктивніший у роботі. У ці дні ми протестуємо котел і запустимо його в роботу. Тепер ми можемо з впевненістю сказати, що місто переживе зиму навіть з лютими морозами. Єдина загроза, яка ще залишається – це терористичні ракетні обстріли енергетичної інфраструктури»,- розповів Григорій Гриців, директор Новороздільської ТЕЦ.

Зазвичай на ТЕЦ працює один котел і лише з пониженням температури навколишнього повітря, від -10 градусів, на ТЕЦ запускають додатковий котел.

Схожі повідомлення

БІОКУРС проводить усі тести, які стосуються COVID-19, та надає послуги із здачі ПЛР-тестів: і тим, хто прибуває в Україну, і тим, хто планує поїздку за кордон

admin3

16 липня Верин прощатиметься з Воїном

admin2

Допомога військовому госпіталю від Новороздільської громади

admin2

Наталія МЕЛЕШКО: «Наша бригада вже провакцинувала медпрацівників Стрийщини, Дрогобиччини та Миколаївщини. Після Нового Роздолу вирушимо на Жидачівщину…

admin3

ІХ Меморіал пам’яті Андрія Баля з футболу: підсумки

admin2

Військові хірурги роблять дива. Один з них – новорозділець

admin2

Залишити коментар