16.5 C
Lviv
08.06.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільська ТЕЦ підвищує продуктивність роботи котлів опалення

Працівники Новороздільської ТЕЦ завершили ремонт котла №5, яким підігрівають теплоносій споживачам централізованого опалення, проінформували на фейсбук-сторінці “Нафтогаз Тепло”. Відтепер на ТЕЦ в робочому стані 3 котли і навіть за найнижчих зимових температур мешканці міста матимуть тепло в помешканнях.

Крім того, це дасть можливість зменшити витрати газу та підвищити продуктивність роботи енергетичного обладнання.

«Ми вже давно запланували ремонт цього обладнання, адже тепловий котел № 5 Новороздільської ТЕЦ є значно економніший у витратах газу та продуктивніший у роботі. У ці дні ми протестуємо котел і запустимо його в роботу. Тепер ми можемо з впевненістю сказати, що місто переживе зиму навіть з лютими морозами. Єдина загроза, яка ще залишається – це терористичні ракетні обстріли енергетичної інфраструктури»,- розповів Григорій Гриців, директор Новороздільської ТЕЦ.

Зазвичай на ТЕЦ працює один котел і лише з пониженням температури навколишнього повітря, від -10 градусів, на ТЕЦ запускають додатковий котел.

Схожі повідомлення

Благовіщення у костелі

admin2

ТОВ “Нафтогаз Тепло” інформує: ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 09.12.2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Новий Розділ – рідне місто моє!

admin3

Новороздільська ОТГ увійшла в «жовту зону» (статистика захворювань за вихідні дні). Учні підуть до шкіл після свят…

admin2

Проміжний звіт “Нафтогаз Тепло” про опалювальний сезон

admin2

Новий Розділ – графік відключення електроенергії на 31 жовтня

admin2

Залишити коментар