16.5 C
Lviv
26.09.2023
Новороздільська ОТГ

ТОВ “Нафтогаз Тепло” роз”яснює зміни у законодавстві, що стосоуються нарахувань оплати за тепло та гарячу воду

Шановні споживачі!

Інформуємо про зміни законодавства, які впливають на нарахування оплати за тепло та гарячу воду.

? Що змінилося: оновлено редакцію “Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг”.

*Наказ Мінрегіону від 28 грудня 2021 року № 358 «Про внесення змін до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг».

▶️Що відбулося: на підставі оновленої Методики у листопаді 2022 року ТОВ «Нафтогаз Тепло» був зобов’язаний здійснити перерахунки обсягів теплової енергії, спожитої протягом січня-квітня 2022 на потреби опалення нежитлових приміщень, житлових приміщень з індивідуальним опаленням, а також на загальнобудинкові потреби. Відповідно, обсяги теплової енергії, вивільнені в результаті проведених перерахунків (позитивні та негативні), були перерозподілені між іншими споживачами житлового будинку.

▶️ Як змінилися нарахування:

✔ Зменшилися обсяги теплової енергії, нараховані в січні-квітні 2022 року за опалення нежитлових приміщень, внаслідок скасування коефіцієнта, застосованого при розподілі обсягів спожитої теплової енергії.

✔ Змінилися обсяги теплової енергії, витрачені на загальнобудинкові потреби опалення будинку, які оплачують усі мешканці будинку, як з централізованим, так і з індивідуальним опаленням, а також власники нежитлових приміщень. Йдеться про обсяг теплової енергії, що витрачена на опалення місць загального користування, допоміжних приміщень, функціонування внутрішньобудинкових систем опалення та гарячої води.

✔ Додатково користувачам автономного опалення була нарахована плата за тепловіддачу від транзитних трубопроводів. Для її розрахунку беруться діаметри транзитних стояків, їхня кількість та довжина.

❗Якщо ж стояки «відрізані», то абоненту необхідно надати підтверджувальний акт у Службу збуту Нафтогаз Тепло. В такому разі можуть бути проведені перерахунки. Але навіть у цьому випадку зберігається нарахування за загальнобудинкові потреби опалення та функціонування системи гарячого водопостачання.

Схожі повідомлення

Малехівська «амазонка»?

admin2

Нерозлучні друзі Мурчик і Бровко приймають «сонячні ванни» на подвір’ї  навпроти будинку №14 по вул. Героя України Степана Бандери

admin3

День української писемності у Новороздільському політехнічному фаховому коледжі

admin3

Осу!!! Жоден каратист “Кейко” не залишився без нагороди

admin2

1/2 фіналу Кубка Мікльоша: ФК “Новий Розділ”- ФК “Мостиська” – 3:3 (серія пенальті – 4:2)! Фантастична гра – заслужена перемога!

admin3

Відео про рідне місто контрастів

admin2

Залишити коментар