16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Мені казали: ” Ти не вмієш жити, життя прожив – нічого не нажив”…

Мені казали: “Ти не вмієш жити,

Життя прожив – нічого не нажив”.

Мені казали: “Треба послужити,

Щоб і собі ти дещо заслужив”.

Мені казали поруч з ким стояти,

Щоб вистоять собі життя легке.

І радили яких пісень співати,

І на каком, даруйте, язикє.

Та є таке, що я не хочу вміти

Й не вмітиму од роду і повік.

А доведеться в безвість відлетіти,

То й відлечу як чесний чоловік.

Я не один, нас все іще багато.

Ще тліємо, хоча й не горимо.

Нам нікуди вже далі відступати

Й несила наступати – стоїмо.

Ми стоїмо, ми й досі на помості,

Напівзабуті і напівживі.

Ми стоїмо – в серцях немає злості.

Ось тільки нерви – де там тятиві?

Ми стоїмо чужі у власній хаті,

Охаяні, обпльовані, німі.

Ми стоїмо потужні і затяті,

Пильнуєм світло в крижаній пітьмі.

Затравлені, змордовані істоти,

Жах небуття легенями п’ємо.

Бо Україна дихатиме доти,

Допоки ми за неї стоїмо.

Тарас Петриненко, Facebook

Схожі повідомлення

Як вивезти будівельне сміття

admin

“Прошу тебя побыстрее убивай всех украинцев”, – російська школярка у листі до брата-окупанта

admin3

Футбол, хокей, бокс та інші популярні види спорту — в одному місці: чому варто слідкувати за Спорт ЮА

admin

Натяжні стелі: «за» та «проти»

admin

Підле вторгнення військ Росії в Україну: хроніка першого дня війни

admin3

Автооренда у Львові – надійніше з професіоналами EverCars!

admin