УкраїнаМені казали: ” Ти не вмієш жити, життя прожив – нічого не нажив”…admin326.12.202226.12.2022 Від admin326.12.202226.12.202203634 Мені казали: “Ти не вмієш жити, Життя прожив – нічого не нажив”. Мені казали: “Треба послужити, Щоб і собі ти дещо заслужив”. Мені казали поруч...