16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Нарада директорів шкіл Новороздільської громади

Робоча нарада директорів шкіл Новороздільської громади була визначена наперед, і саме тоді до Новороздільської громади прибув “Школярик”, обладнаний для людей з особливими потребами. Тож присутні з цікавістю розглядали “автобусний ліфт” (тобто обладнання для “візочників”) і зробили спільну знимку на фоні нового “Школярика”.

Розпочалась нарада з приємного – з нагород: міський голова Ярина Яценко вручила подяки учителям початкових класів Новороздільської ЗЗСО №4 Оксані Саламін і Новороздільської ЗЗСО №5 Наталії Земко за сприяння участі педагогів у інноваційній діяльності.

Нарада стосувалася державної освітянської реформи, яка остаточно буде втілена в життя у 2027 році. Суть її в тому, що тоді буде чіткий поділ: ліцеї, у яких навчатимуться школярі 10-11-х класів, а згодом і 12-х, та гімназії – тобто всі інші школи матимуть навчатимуть 1-9 класи. У Новороздільській громаді ліцей уже визначений – ліцей ім. В. Труша. Збір і аналіз даних освітянської мережі, дорожня карта, як воно планує відбуватися, перспективний план, який має розглянути створена при міській раді робоча група і затвердити депутатський корпус на черговій сесії Новороздільської міської ради – такою була тема розмови наради директорів.

Звісно, деталі ще будуть обговорюватися неодноразово. Але в суть запланованих змін уже вникають педагоги і адміністрація шкіл.

Схожі повідомлення

Важливо! Кортеж з тілом воїна Лизака Ігора Ярославовича зустрічаємо сьогодні орієнтовно о 17:00 годині на «Алеї Героїв»

admin3

Школярі, малюйте форму і машини поліцейських – отримуйте нагороди!

admin2

Війна. Толока. Спогади. Рік по тому….

admin2

Новороздільські гудрони – дослідження державної екологічної інспекції

admin2

Італійські волонтери вчергове відвідали Новий Розділ. Намічено низку напрямків співпраці

admin3

1/8 фіналу Кубка Львівщини – 2026: за моментами для взяття воріт ФК”Новий Розділ” переважав ФК “П’ятничани”, а за результатом – поступився 1:3. Прикро…

admin3