16.5 C
Lviv
25.07.2024
Україна

АМКУ оштрафував виробника чаю Greenfield та “Принцеса Нурі” за спробу приховати зв’язки з Росією

23 грудня 2022 року.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ТОВ “Орімі Україна” (наразі назва змінена на ТОВ “ТС Трейд”) на 80 мільйонів гривень за повідомлення неповних відомостей про відсутність зв’язків бенефіціара компанії з РФ.

Як повідомляє пресслужба регулятора, справу проти компанії АМКУ розпочав за заявою ТОВ “Восторг”, яке просило перевірити інформацію “Орімі Україна” про відстутність у бенефіціарів компанії зв’язків з РФ, інформує “Цензор.НЕТ”https://biz.censor.net/n3388647

“Орімі Україна” стверджувало, що його кінцеві бенефіціарні власники, зокрема і мажоритарний бенефіціарний власник корпоративних прав в статутному капіталі – Вероніка Касьяненко, не пов’язані з РФ.

Також у листі наголошувалося, що Вероніка Касьяненко є громадянкою Великої Британії, не інвестує в Росію, не є акціонером будь-яких компаній у РФ, не веде бізнес у РФ”.

Водночас заявник наголошував, що ТОВ “Орімі Україна” може бути пов’язане з російською компанією “Орими Трэйд”, власниками якої є російські підприємці Сергій Касьяненко та Олександр Євневич.

У листі-відповіді ТОВ “Орімі Україна” повідомило АМКУ, що не має інформації про зв’язки Вероніки Касьяненко з Сергієм Касьяненком.

Водночас завдяки інформації, отриманій від СБУ, Служби зовнішньої розвідки та від торговельних мереж й конкурентів відповідача, АМКУ встановив факт наявності родинних зав’язків між Веронікою Касьяненко (бенефіціаром ТОВ “Орімі Україна”) та Сергієм Касьяненком (одним з власників російської компанії “Орими Трейд”).

“Поширення ТОВ “Орімі Україна” у листах неповної інформації про своїх власників з РФ, зокрема, заперечення факту їх прямого відношення до країни-агресора може вплинути на наміри торговельних мереж та дистриб’юторів щодо співпраці з відповідачем та реалізації його товарів, а також – на бажання українських споживачів купувати товари зазначених торгових марок. Такі дії є порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції”, – наголошує АМКУ.

ТОВ “Орімі Україна” є виробником чаю і натуральної кави. Його продукція випускається під такими зареєстрованими і Україні торговельними марками, як “Greenfield”, “TESS”, “Принцеса Гіта”, “Принцеса Канді”, “Принцеса Нурі” та “Принцеса Ява”, “Jardin”, “Piazza del Caffe” та “Жокей”.

Схожі повідомлення

На Червоноградщині в аварію потрапив “Школярик”

admin2

Мера Харкова оштрафували за російську мову

admin2

У Софійському соборі освятили репліку меча покровителя українського війська – гетьмана Сагайдачного. ФОТО

admin3

Футбол, хокей, бокс та інші популярні види спорту — в одному місці: чому варто слідкувати за Спорт ЮА

admin

Перша у світі кібервійна почалася

admin2

Противірусні препарати – особливості призначення

admin

Залишити коментар