16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Привітання з Днем Збройних Сил України міського голови Ярини Яценко

Шановні військовослужбовці, учасники російсько – української війни та ветерани! Щиросердно вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців – патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти. І цим вони завойовують довіру всього світу.

Цього року День Збройних Сил України відзначаємо в умовах повномасштабної навали російських окупантів. Тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках. Вклоняємося та дякуємо кожному з них.

На жаль, війна не буває без жертв і серед наших земляків є й ті захисники, хто віддав життя за мир на рідній землі. Пам”ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих наших Героїв, які віддали свої життя в боях з російським агресором, і низько схиляю голову перед їх родинами. Дякую матерям, які виховали справжніх патріотів , що без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю. Доземний вам уклін і шана!

Бажаю нашим військовим та їх сім”ям злагоди та родинного затишку, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Нехай завжди поряд крокують оптимізм та віра в нашу спільну перемогу!

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою, міський голова Ярина ЯЦЕНКО

Схожі повідомлення

Чергова вдячність Новороздільській громаді за гуманітарну допомогу

admin2

Пам”ятаймо, завдяки кому маємо можливість тренуватись та жити під мирним небом!

admin3

Новий Розділ. Ми вистояли. Все буде Україна

admin2

З Днем Матері, наші милі, добрі, надзвичайні, найрідніші матусі!

admin3

Резиденція святого Миколая гостинно відчинила двері для дітей, де їх вислуховував та обдаровував Добрий Угодник

admin3

Вчора вирили котлован під фонтан, а сьогодні – і бруківку стелять, і сходи з фасаду МБК «Молодість» встановлюють

admin3

Залишити коментар