16.5 C
Lviv
28.05.2024
Стрийщина

Депутата Львівської облради позбавили мандату за втечу за кордон під час війни

Львівська обласна рада підтримала заяву депутата від фракції «Європейська солідарність» Миколи Седіла про складання депутатських повноважень. Питання вже кілька разів виносили на голосування сесії ЛОР, однак для прийняття такого рішення постійно бракувало кількох голосів. 29 листопада на пленарному засіданні врешті 57 депутатів зі 61, присутнього на засіданні, проголосували «за».

У перші дні повномасштабної війни Седіло виїхав за кордон та досі не повернувся в Україну.

Микола Седіло очолював постійну комісію з питань комунального майна. Також був депутатом облради попереднього скликання, пройшовши від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Седіло є приватним підприємцем і засновником кількох підприємств, що займаються вантажним транспортом та будівництвом.

Він виїхав з України 26 лютого через пункт пропуску «Дзвінкове» на українсько-угорському кордоні. Депутат покинув державу вже після введення воєнного стану та заборони на виїзд чоловікам призовного віку від 18 до 60 років. Водночас він не є багатодітним батьком та перебуває на військовому обліку призовників і підлягає мобілізації під час воєнного стану. Після резонансу Седіло, перебуваючи за кордоном, у травні таки написав заяву про складання депутатських повноважень.

Схожі повідомлення

Олена Зеленська відвідала земляків у Верині

admin2

Мандрівний музикант Валерій Гуменюк з Вінниці знову дарує містянам пісні про війну, кохання і життя. І окрилює душі…

admin3

У Жидачівській ЗЗСО №1 встановили меморіальний барельєф, присвячений полеглим випускникам школи, зокрема, і Героєві України Тарасу Матвіїву

admin3

У Дрогобичі затримали вбивцю жінки

admin2

85% шкіл Стрийщини забезпечені захисними спорудами: висновок комісії Стрийської РВА, РУ ГУ ДСНС у Львівській області та поліції, яка проінспектували укриття закладів освіти

admin3

Палала трава у Колодрубах

admin2

Залишити коментар