16.5 C
Lviv
19.06.2024
Новороздільська ОТГ

Ярина ЯЦЕНКО: тезово про важливі питання та рішення чергової сесії Новороздільської міської ради, – Facebook

Відбулася чергова сесія міської ради. Розглянули ряд важливих питань.

✅заслухали виконання бюджету за 9 місяців цього року. Бюджет виконано. Маємо позитивну динаміку находження коштів, що дуже важливо. Насправді з початком війни мали труднощі, були місяці, де виконання було лише 74 відсотки від плану. Дякувати платникам податків – зараз ситуація є доброю.

✅виділили кошти на закупівлю декількох дверей та вікон для народного дому селища Розділ. Там якраз завершили встановлення нової електричної системи опалення. Тож це останні штрихи для енергозбереження в цій будівлі.

✅виділили кошти для закупівлі потужного генератора для міської лікарні, а також генераторів для КП”Розділ”, Роздільської школи, та ДНЗ “Струмок”.

✅вчергове долучаємося до допомоги військовим та силовим структурам. Виділили кошти для підтримки однієї з наших військових частин, Миколаївського РТЦК та Новороздільського відділення поліції.

✅ продовжуємо вдосконалення нашої системи оповіщення. Зараз вона майже всюди працює завдяки людям, що чергують біля гучномовця, щоб включити кнопку, коли лунає сигнал тривоги. Закупимо додаткове обладнання, щоб оповіщення працювало в автоматичному режимі.

✅погодили відновлення системи вуличного освітлення в с.Берездівці. Пригадую, як ще минулого року за першого вітру чи морозу світло в домівках людей зникало. Дякувати Укренерго – встановлено нові трансформатори та повністю замінено частину ліній електропередач. У зв’язку з цим потребує відновлення система вуличного освітлення.

✅затвердили нові правила благоустрою громади. Тож продовжуємо працювати над тим, щоб поняття “вилучені з прибирання території” зникли з нашої реальності.

✅ погодили проведення аукціону на розроблення родовища глини, що є на території нашої “Сірки”.

Насправді нас чекає непроста зима.

Активно готуємо пункти обігріву, чи як тепер держава каже “Незламності”. Вони запрацюють, якщо 24 години не буде електропостачання. Основними будуть Новороздільська лікарня та початкова школа. З повним переліком та вказівками до дій зможете ознайомлюватися на сторінці міської ради.

Заразом закликаю кожного подумати про резервні джерела живлення та тепла, павербанки, ліхтарики та інші необхідні речі за умови відсутності теплопостачання електрики та води.

Пам’ятаймо, що згуртовані ми значно сильніші!

Ярина ЯЦЕНКО, міський голова

Схожі повідомлення

Сім’я переселенців з Бахмута поки що  живе у відділенні травматології міськлікарні, але оскільки дружина  вагітна, то подружжя з нетерпінням очікує, коли у Новому Роздолі відремонтують гуртожиток, призначений для такої категорії «нових» містян

admin3

Напівправда переконливіша за правду. На цьому і побудований відеосюжет із інцидентом, що трапився під час засідання виконкому Новороздільської міської ради, який “гуляє” у Facebook.У “кадрі” не помістилося головне – образливі слова журналіста місцевої інформаційної агенції на адресу міського голови

admin3

Хресна Дорога «Зцілення» – подвійна молитва

admin2

Генплан: справа зрушилася – робоча зустріч відбулася

admin2

Підсумки 2020-го спортивного року

admin

о.Роман ШТІГЕР: «Капличка церкви свмч Йосафата зведена з волі Божої. А доля кожної людини залежить від Всевишнього. Мабуть, тому мене призначено бути адміністратором каплички»

admin3

Залишити коментар