16.5 C
Lviv
23.09.2023
Новороздільська ОТГ

Ярина ЯЦЕНКО: тезово про важливі питання та рішення чергової сесії Новороздільської міської ради, – Facebook

Відбулася чергова сесія міської ради. Розглянули ряд важливих питань.

✅заслухали виконання бюджету за 9 місяців цього року. Бюджет виконано. Маємо позитивну динаміку находження коштів, що дуже важливо. Насправді з початком війни мали труднощі, були місяці, де виконання було лише 74 відсотки від плану. Дякувати платникам податків – зараз ситуація є доброю.

✅виділили кошти на закупівлю декількох дверей та вікон для народного дому селища Розділ. Там якраз завершили встановлення нової електричної системи опалення. Тож це останні штрихи для енергозбереження в цій будівлі.

✅виділили кошти для закупівлі потужного генератора для міської лікарні, а також генераторів для КП”Розділ”, Роздільської школи, та ДНЗ “Струмок”.

✅вчергове долучаємося до допомоги військовим та силовим структурам. Виділили кошти для підтримки однієї з наших військових частин, Миколаївського РТЦК та Новороздільського відділення поліції.

✅ продовжуємо вдосконалення нашої системи оповіщення. Зараз вона майже всюди працює завдяки людям, що чергують біля гучномовця, щоб включити кнопку, коли лунає сигнал тривоги. Закупимо додаткове обладнання, щоб оповіщення працювало в автоматичному режимі.

✅погодили відновлення системи вуличного освітлення в с.Берездівці. Пригадую, як ще минулого року за першого вітру чи морозу світло в домівках людей зникало. Дякувати Укренерго – встановлено нові трансформатори та повністю замінено частину ліній електропередач. У зв’язку з цим потребує відновлення система вуличного освітлення.

✅затвердили нові правила благоустрою громади. Тож продовжуємо працювати над тим, щоб поняття “вилучені з прибирання території” зникли з нашої реальності.

✅ погодили проведення аукціону на розроблення родовища глини, що є на території нашої “Сірки”.

Насправді нас чекає непроста зима.

Активно готуємо пункти обігріву, чи як тепер держава каже “Незламності”. Вони запрацюють, якщо 24 години не буде електропостачання. Основними будуть Новороздільська лікарня та початкова школа. З повним переліком та вказівками до дій зможете ознайомлюватися на сторінці міської ради.

Заразом закликаю кожного подумати про резервні джерела живлення та тепла, павербанки, ліхтарики та інші необхідні речі за умови відсутності теплопостачання електрики та води.

Пам’ятаймо, що згуртовані ми значно сильніші!

Ярина ЯЦЕНКО, міський голова

Схожі повідомлення

Олег БОРИСОВСЬКИЙ – в наших серцях навік

admin2

Вітаємо переможців тенісного турніру Новороздільської ОТГ

admin2

КСК “Берездівці” з рахунком 4:0 на виїзді переміг КСК “Розділ”. Круто!

admin3

Лікування мистецтвом: 23 липня в МБК “Молодість” відбувся захоплюючий майстер-клас із виготовлення прикраси – СИЛЯНКИ- ЧОКЕРУ з БІСЕРУ

admin3

Історія із лічильником, який 26.11.2020р тихо зняли з будинку у Новому Роздолі працівники ТОВ «Нафтогаз Тепло», а після повірки він знову виявився несправним, не завершилася….

admin3

Вночі у Новому Роздолі на пр. Шевченка горів автомобіль “ВАЗ 2106”

admin3

Залишити коментар