16.5 C
Lviv
17.06.2024
Україна

Чим пахне війна?

Військового, який їхав із фронту додому, вигнали в тамбур поїзда через “поганий запах”

Інцидент набрав розголосу і в “Укрзалізниці” розгорівся скандал.

Український захисник – Віктор Якименко –  11 листопада повертався з Донецького напрямку до Києва, щоб провести там відпустку. До провідника підійшли двоє чоловіків і поскаржилися на те, що від військового “погано пахне”. Провідниця попросила військового переміститися в тамбур, де той у підсумку провів 7 годин. 

“Замість того, щоб приймати подяку від людей, які захищають Україну, дуже “ввічлива” провідниця попросила його вийти в тамбур і спати там, тому що від нього погано пахне”, – повідомила в Instagram засновник благодійного фонду “Країна нескорених” любов Оліградська, до якої звернулася дочка військового.

Після цього інцидент набрав розголосу і в “Укрзалізниці” розгорівся скандал. Однак представники компанії пізніше відповіли, що залагодили ситуацію. Військовому в якості вибачення запропонували компенсувати квиток на поїзд і придбати ще один. 

“Військового, який повертався додому, пасажири звинуватили в “поганому запаху” і виставили в тамбур вагона. Наші стюарди недостатньо чітко зреагували на ситуацію і не помітили конфлікту, дозволивши захиснику провести решту подорожі в тамбурі”, – повідомили в “Укрзалізниці”.

Війна не пахне фіалками і парфумом, вона пахне потом, кров’ю і смертю!

Схожі повідомлення

Львівщина забезпечує блокпости протитанковими їжаками

admin3

Посаду голови Миколаївської ОДА оцінили у 600 тис доларів

admin2

Мы были вместе до последнего

admin3

Станом на ранок аварійні відключення електроенергії на Львівщині не застосовувалися

admin3

Як правильно доглядати за проблемною шкірою обличчя?

admin

Що подарувати рідним на новорічні свята?

admin

Залишити коментар