16.5 C
Lviv
03.10.2023
Україна

Чим пахне війна?

Військового, який їхав із фронту додому, вигнали в тамбур поїзда через “поганий запах”

Інцидент набрав розголосу і в “Укрзалізниці” розгорівся скандал.

Український захисник – Віктор Якименко –  11 листопада повертався з Донецького напрямку до Києва, щоб провести там відпустку. До провідника підійшли двоє чоловіків і поскаржилися на те, що від військового “погано пахне”. Провідниця попросила військового переміститися в тамбур, де той у підсумку провів 7 годин. 

“Замість того, щоб приймати подяку від людей, які захищають Україну, дуже “ввічлива” провідниця попросила його вийти в тамбур і спати там, тому що від нього погано пахне”, – повідомила в Instagram засновник благодійного фонду “Країна нескорених” любов Оліградська, до якої звернулася дочка військового.

Після цього інцидент набрав розголосу і в “Укрзалізниці” розгорівся скандал. Однак представники компанії пізніше відповіли, що залагодили ситуацію. Військовому в якості вибачення запропонували компенсувати квиток на поїзд і придбати ще один. 

“Військового, який повертався додому, пасажири звинуватили в “поганому запаху” і виставили в тамбур вагона. Наші стюарди недостатньо чітко зреагували на ситуацію і не помітили конфлікту, дозволивши захиснику провести решту подорожі в тамбурі”, – повідомили в “Укрзалізниці”.

Війна не пахне фіалками і парфумом, вона пахне потом, кров’ю і смертю!

Схожі повідомлення

Переваги паперової упаковки

admin

Хто такі орки: відповіді з першоджерел

admin2

Голова Союзу Українок Америки Наталія Павленко зробила офіційну заяву щодо висловлювання Зоряни Боднар в інтерв’ю ТРК «Аверс»

admin3

Я сьогодні назвала сукою незнайому жінку, багато старшу за себе. Я вимовила це слово, дивлячись їй у очі

admin3

Ну і розмах: 10 тисяч закладок з наркотиками щомісяця робив 21-річний трускавчанин на території Львівщини. Наркозбувача затримали поліцейські Львівського УБН з речовими доказами

admin3

Зберігаємо спокій! – Віримо у ЗСУ!

admin2

Залишити коментар